• 25 יוני 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחור אמיץ: הציל ילדה ממוות בטוח בשכונה ד'

נ', בן 25, היה בדרכו לראיון עבודה, כאשר ראה כלב מסוג רועה בלגי מתנפל על ילדה קטנה. ''במצבים כאלה אתה לא מפחד: אתה יודע שאתה צריך להציל חיים'', הוא מספר

הפציעות מהכלב (צילום סלולרי)

תושייתו ואומץ לבו של צעיר מבאר שבע, הצילו ילדה משיניו של של כלב, מסוג רועה בלגי, בשכונה ד' בבאר שבע. נ', בן 25, שהיה בדרכו לראיון עבודה, ראה כלב גדל מידות, כשהוא רוכן מעל ילדה, בת 7 שהייתה בדרכה לבית הספר. ''הכלב השתחרר מחצר ביתו ורדף אחרי חתול, שנכנס מתחת למכונית, של משפחת הילדה, אשר בדיוק באה לעלות על הרכב, בדרך לבית הספר''.

אביה של הילדה, שמע על המקרה כשהיה בעבודה: ''אני רוצה להודות לבחור שהציל את בתי ממוות בטוח. הבחור הזה חטף נשיכות ושריטות, נפצע כדי להציל את הילדה. הבחור מלאך כזה שבא משום מקום ופשוט החליט שלא משנה מה יהיה, הוא עוצר את הכלב בגופו אחרי שהכלב הרים את הבת שלי באוויר והתחיל לקרוע לה ולאשתי את הבגדים. זה היה מחזה מחריד. הוא פשוט התעמת עם הכלב בשביל להציל את הבת שלי, בנתיים אשתי הכניסה את ילדה לרכב ומה שנותר זה רק להזמין אמבולנס,  כי הבחור נפצע''.

נ' פונה לטיפול רפואי ויזדקק לכמה ימי מנוחה אחרי הנשיכות והשריטות (צילום סלולרי)​​​​​​​

''כשראיתי מה קורה, לא חשבתי הרבה'', אומר לנו נ'. ''מה שהיה לי חשוב זה להציל את הילדה. הדפתי את הכלב מהילדה והכנסתי אותה לרכב. הכלב התנפל עליי, ורק אחרי דקות, הצלחתי להשתלט עליו. בעל הכלב נבהל, לא ידע מה לעשות איתו". 

נ' היה בדרך לראיון עבודה כשהתרחש המקרה. בגלל הפציעות מהן סובל, הוא לא הגיע לראיון העבודה ויעבור זמן עד שיוכל לחזור. ''אני גאה במה שעשיתי. אמנם את ראיון העבודה הפסדתי, אבל הצלתי ילדה וזה הכי חשוב''.

תגובות

End of content

No more pages to load