• 25 יוני 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ילדה הצטלמה סלפי - ונשדדה ליד קניון שאול המלך

ילדה מבאר שבע, ששיחקה עם חבריה בגינה הקטנה ליד קניון שאול המלך, ביקשה לצלם סלפי עם חברותיה - ובן גילה שדד אותה - ונמלט מהמקום הסלולרי שלה, בה צילומים בעלי ערך רגשי רב

גן המשחקים בו נשדדה הילדה (צילום: גוגל מפות)

ילדה מבאר שבע ששיחקה עם חברותיה ליד קניון שאול המלך, נשדדה היום על ידי בן גילה, שגנב ממנה את מכשיר הסלולר, היקר ללבה. ''במכשיר יש צילומים בעלי ערך רב לבת שלי. ביקשתי מהגנב רחמים, שלפחות ישלח אליי את הצילומים'', מספרת אם הילדה. למשחפתה של הילדה עלה במאמץ כלכלי רב לקנות לה סלולרי. 

''זה קרה במקום בו אין מצלמות אבטחה, בצד של הקניון. כל כך כואב וכל כך מעצבן שילדים יכולים לעשות דבר כזה'', אומרת האם. ''כל הצילומים של הילדה מהבת מצווה היו שם ועוד הרבה צילומים של חברות וצילומי משפחה שמאוד יקרים ללבה. לנו יהיה מאוד קשה, אם בכלל, לקנות לה טלפון חדש. לאן הגענו, שילדה עומדת עם החברות ועושה סלפי וקופץ עליה ילד וגונב לה את הפלאפון''. השוד אירע בגינה, ליד המעבר התת קרקעי ברח' שאול המלך, לצד הקניון, לאור יום. בלילה מעטים משתמשים במעבר הזה, היות והוא משמש נקודה לעישון סמים. 

הפניה הנרגשת של האם לגנב (צילום מסך)​​​​​​​

''אני רוצה לפנות באמצעותכם, ברנז'ה NEWS, למישהו שאולי יש לו מכשיר יד שניה, במצב טוב, שהוא לא צריך וירצה לשמח את הילדה. זה באמת מקרה מצער, אבל גם מדאיג אותי בתור הורה, כי זה לא קרה במקום נידח, זה קרה בשכונה י''א'', אומרת האם.

כעיקרון, כאשר מדווחים על הגניבה למשטרה, ניתן לאכן את המשכיר, אם אם החליפו לו כרטיס סים ולהשבית אותו, כך שלא ניתן יהיה להשתמש בו או לגשת למידע השמור בתוכו. הליך אחר, מאפשר לתעד את הגנב, את מיקומו ועוד, מביל שהוא יהיה מודע לכך.


תגובות

End of content

No more pages to load