• 25 יוני 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיר אלימה: רכבים הושחתו בשכונת נווה נוי, שכנים קוראים ל''יד קשה''

מצילומים, שנחשפו לראשונה ב''באר שבע ביחד'', עולה בשעות הלילה כלי רכב הושחתו בשכונת נווה על ידי חבורת בני נוער. מוקדם יותר השבוע מונית הושחתה ועצים נעקרו

שניים מכלי הרכב. ונדליזם בבאר שבע (צילום: מתוך ''באר שבע ביחד'')

כלי רכב שחנו בשכונת נווה נוי הושחתו, ככל הנראה, בשעות הלילה. תיעוד הנזק נחשף לראשונה בקובצת הפייסבוק ''באר שבע ביחד''. על הרכבים רוססים בין היתר כתובות ''בדוים'' (בדואים) ונגרם להם נזק. פרסום הנזק עורר כעס רב ברשתות החברתיות, שכן במגזר הבדואי סבורים כי מדובר בפרובוקציה של נערים כנגד המגזר. תושבי השכונה קוראים לנקוט יד קשה כנגד העבריינים, ''אותה יד שנוקטים כאשר נותנים קנסות חניה או השלכת פסולת'', כדבריהם.

מהמשטרה נמסר בתגובה למקרה זה: ''בעקבות תלונות מהלילה בגין גרימת נזק לשישה כלי רכב ברח' צאלון בבאר שבע, נפתחה חקירה''.

זו אינה הפעם הראשונה שכלי רכב בבאר שבע מושחתים או נגרמים להם גניבה או נזק. בעבר, בשל מכת הגניבות בעיר, התקשו נהגים לבטח את רכבם. רק לאחרונה נתפסו חשודים בגניבת גלגלי רכבים, אך במקרה הזה לא מדובר בגניבה אלא בהשחתה. לפי דיווחים של חברי הקבוצה, מקרים דומים אירעו בשכונות אחרות. השבוע, למשל, הושחתה מונית מסוג מרצדס בשכונה ו' החדשה על ידי חבורת ילדים בוגרים או נערים והמקרה תועד במצלמת אבטחה. לבעל המונית נגרם נזק, היות והוא לא יכול היה לעבוד עד שלא יתקנו את החלון, שלא ניתן להשיג בבאר שבע. 

חבורת ילדים בוגרים או בני נוער מנפצים חלון מונית בשכונה ו' החדשה (צילום מצלמת אבטחה)


ואלה לא מעשי הוונדליזם היחידים בבאר שבע: עיריית באר שבע השקיע מאמץ ומשאבים לא מעטים בחידוש ושדרוג רחוב אברהם אבינו בשכונה ד' ובין היתר, לצד סלילת כביש חדש, החלפת תשתיות, הקמת תאורה ועוד, נטעה עצים לאורך הרחוב. אתמול, אלמונים כבר דאגו לעקור כמה מהם:

עצים נעקרו ברח' אברהם אבינו (צילום: באר שבע ביחד)תגובות

End of content

No more pages to load