• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כמו בעזה: רעולי פנים, מכוניות ללא לוחיות זיהוי - אימה בכבישי הנגב

יממה אחרי שפורסם סרטון הירי בכביש 40 ונעצר אדם אחד בלבד, נחשף סרטון נוסף: כביש 40, צומת אוהלים, דקה מבאר שבע, תמונות שנראות כאילו נלקחו מרחובות עזה. כך פועלות הכנופיות בנגב

רעולי פנים, חמושים באלות ובלי לוחיות זיהוי - דקה מבאר שבע (צילום מסך)

הם נוסעים במכוניות ללא לוחיות זיהוי, חלקם חמושים בנשק חם, אך גם מצויידים באלות, חלקם רועלי פנים אבל אחרים לא חוששים לתקוף בפנים גלויות. כבישי הנגב מזמן לא בטוחים, מפחיד לנסוע בהם עם רדת החשכה וגם במהלך היום המצב לא פחות מסוכן. מה שפעם כונה ''צעירים'' ו''עשבים שוטים'', הפכו להיות היום בעלי הבית בכבישי הנגב: כנופיות של תושבי הפזורה, שלא חוששות לעשות שימוש בנשק, לתקוף, לשדוד, רק אתמול הוגשה תלונה על ניסיון שוד מזויין בשכונת רמות וידויי האבנים הפכו לדבר שבשיגרה.

סרטון גולשים: דקה מבאר שבע, כמו ברחובות עזה


סרטון גולשים, שאין בו תאריך, אך צולם ככל הנראה הבוקר, לדברי המקור שפרסם אותו, מראה מכוניות ללא לוחיות זיהוי, רעולי פנים תוקפים נהג, בצומת אוהלים, דקה נסיעה מבאר שבע. המקרה אירעה בשעות הבוקר, לנגד עיניהם המשתהות של הנהגים שחלפו באיזור. האירוע תועד על ידי אחד הנוסעים בטלפון סלולארי והעתק סרטון הגיע לידי ברנז'ה NEWS.
התיעוד, פורסם על ידי  מילנה טפליזקי-וורשינין בקבוצת הפייסבוק "באר שבע יחד" .
בלי פחד:עימותים בין רעולי פנים בצומת אוהלים (צילום מסך)​​​​​​​

דקה מבאר שבע: רעולי פנים ומכוניות ללא לוחית (צילום מסך)
מדובר רצף מקרים, שמראה שכבישי הנגב הפכו לשטח הפקר. נהגים, ששוחחו עם ברנז'ה NEWS, מספרים שהם מעדיפים לא לנסוע לבאר שבע או ממנה בשעות החשיכה.

תגובות

End of content

No more pages to load