• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אימה בב''ש: ''שני רעולי פנים ניסו לשדוד אותי בשכונת רמות''

''סעו בקבוצות, סעו חמושים'' מתחנן תמיר, תושב באר שבע, שטוען כי הבוקר שני רעולי פנים ניסו לשדוד אותו בשד' צה''ל בשכונת רמות. ''נסעתי כמו מטורף, חששתי שירו בי''

אחד הרכבים בצומת כפי שתיעד תמיר הבוקר

תמיר, צעיר מבאר שבע, טוען כי הבוקר, בשעה 08:50 לערך, בעת שנסע מסניף דואר בשכונת רמות בבאר שבע לכיוון חלקה הצפוני של השכונה על שדרות צה״ל, לכיוון שדרות אורי צבי גרינברג  - שני רעולי פנים חסמו את דרכו ושלפו מולו כלי נשק.

"הייתי כמאתיים מטר לפני הכיכר שמחברת בין שתי השדרות, כאשר עקפה אותי מזדה לבנה עם לוחית זיהוי צהובה ועצרה בפתאומיות לפניי הכיכר כאשר היא חוסמת את שני הנתיבים לפניי", משחזר תמיר.  "מהמאזדה ירדו שני רעולי פנים עם אקדחים שלופים והחלו לנוע לכיווני במהירות כאשר הם מנפנפים לי עם האקדחים לצאת מהרכב".

"הייתי בשוק לרגע אבל התעשתתי, העברתי להילוך ולחצתי על דוושת הגז עד הסוף כמו מטורף כאשר אני מזגזג עם ההגה במהירות בשביל להתחמק מכדורים שעלולים אולי לצאת מהקנים של האקדחים שלהם".

לדבריו, כשראו שהוא מתרחק במהירות, הם התניעו ועזבו: ''הם חתכו את הככר נגד כיוון התנועה. בשעה 8:53 התקשרתי למשטרה מבוהל בטירוף ובשעה 9:11 פגשתי שתי ניידות בנקודה ספציפית ונסענו עוד שתי דקות למקום האירוע".

התלונה שהוגשה במשטרה (צילום מסך)​​​​​​​

"לאחר בירור משטרתי במקום האירוע הסתבר שהמספר גנוב והתמונות שלקחתי לא שוות הרבה אבל בכל זאת הגשתי תלונה במשטרה. ככל הנראה רצו לשדוד אותי, לגנוב לי את הרכב או חלילה לחטוף אותי. כבישי דרום הר חברון נמצאים מרחק של 10-15 דקות מהמקום בלי פקקים, רמזורים או עצירות - קל לחטוף ולברוח לשטחים. במקרה שלי הצלחתי להמלט אבל לא יודע אם אפשר לברוח מטרור כזה בכל מצב , מה גם שהטרוריסטים היו מרחק של 2-3 מטר ממני בקו ירי, אם היו רוצים אני מאמין שהיו יורים ופוגעים".

תמיר אומר כי "ראו הוזהרתם. סעו בקבוצות. סעו חמושים. אל תסעו בכלל באזורים עוקפים עד שלא יירגע המצב,  לא נראה לי שמישהו יוכל לעזור לכם אם דבר כזה יקרה לכם".

תמיר הגיש תלונה במשטרת באר שבע.

תגובות

End of content

No more pages to load