• 26 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ניסיון חיסול לאור היום: ''חייל לשעבר'' בארגון פשע נורה בנווה זאב

גבר בשנות ה-50 נורה ברחוב יוהנה ז'בוטינסקי, בכניסה לחנות. כוחות משטרה מכתרים את הרחוב, מרדף אחרי היורה, שנמלט מהמקום. הערכה: הגבר שנורה הוא ''חייל'' לשעבר באחד מארגוני הפשיעה שפוצחו בדרום

זירת הירי (צילום: תיעוד מבצעי מד''א)

ניסיון חיסול לאור היום, במרכז מסחרי הומה אדם בבאר שבע: גבר נורה בכניסה לחנות ברחוב יוהנה ז'בוטינסקי, בקרבת מרכז החנויות בשכונת נווה זאב.

גבר בן 50 נורה בפלג גופו התחתון, בכניסה לחנות, במרכז החנויות בשכונה. היורה נמלט מהמקום ונערך מצוד אחריו. המשטרה אינה מוסרת מה הרקע לירי, אך פורסם תוך דקות מעטות כי הגבר הוא חייל לשעבר באחד מארגוני הפשיעה שפוצחו לאחרונה בדרום. האיזור נסגר לתנועה והזירה תוחמה למנוע כניסת סקרנים. במשטרה חששו לא כי קרבות בין ארגונים בדרום ידרדרו לכדי ירי הדדי, לאור היום, גם במרכזי חנויות הומי אדם.

היורה הצליח להמלט מהמקום, נערך מצוד אחריו, בינתיים ללא תוצאות. שכנים במקום מעריכים שככל הנראה מדובר במקצוען, שיהיה קשה לאתר. כרגע נערכים חיפושים אחר היורה באמצעים שונים ובשמי באר שבע ניתן לשמוע תנועת מסוקים ערה.

הותר לפרסום, כי  הגבר שנורה הינו קרוב משפחה של עד מדינה שנרצח, אשר היה מסוכסך עימו. האיש נעצר בעבר,  מתוך חשד כי ידע על הכוונה לפגוע בו, חשד שהוסר ולא הוביל לכתב אישום. איש שנורה היה אמור להיות עד תביעה במשפט רצח שמתנהל בימים אלה.

זירת האירוע ביוהנה ז'בוטינסקי, זמן קצר אחר הירי (צילום: תיעוד מבצעי מד''א)


כוחות משטרה רבים הופקצו לאיזור, בעקבות קריאה שהתקבלה במוקד. ממד''א נמסר כי בשעה 12:50 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פצוע מירי בשדרות יוהנה ז'בוטינסקי בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה גבר כבן 50 במצב בינוני כשהוא ירוי בפלג גופו התחתון. 

תגובות

End of content

No more pages to load