• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אם מבאר שבע טוענת: ''שוטרים היכו את בני בתום משחק בנתניה''

ת', מבאר שבע טוענת כי בנה נעצר ונחקר במשטרה ''כאחרון הפושעים'': ''היכו אותו, בעטו בו בראש, לא נתנו לו להתקשר''. המשטרה: ''הנער השליך אבנים, התנצל על מעשיו, אך נפתח נגדו תיק''

הנער מובל למעצר (צילום מסך)

מה קרה בתום משחק של הפועל באר שבע מול מכבי תל אביב, במסגרת גביע הטוטו, באיצטדיון בנתניה? לטענתה של ת', תושבת באר שבע, בנה בן ה-14 הוכה מכות נמרצות על ידי שוטרים. "מאז המקרה בני יושב בבית, מפחד, לא אוכל כמעט, לא מבינה ממתי מפעילים אלימות נגד ילדים בעוצמה כזו. שוטרים, שוטרים על סוסים, הכל בשביל לעצור ילד בן 14?".
ביום חמישי האחרון, בנה של ת' (שמה המלא שמור במערכת)  נער בן 14, נסע עם חבריו למשחק של הפועל באר שבע, מול מכבי תל אביב, שנערך באיצטדיון בנתניה, במסגרת גביע הטוטו. הנער, נסע באוטובוס האוהדים של הפועל באר שבע, הסעה מאורגנת היוצאת לכל משחק חוץ, לטובת אוהדי האדומים.  

"בסיום המשחק, בני התכוון לעלות לאוטובוס וסייע לחבריו להעלות את הציוד שלהם.  הוא  הבחין בבחור עם קפוצ'ון על הראש, שרץ לכיוונם. הבן שלי חשב שמדובר באוהד מכבי שאולי הגיע כדי להתקוטט איתו  ועם ילדים שנמצאו בסביבתו", מספרת האם. 
''הוא נבהל מהדמות והרים מה שהיה לידו כדי להתגונן. לפתע, קפץ עליו הבחור עם הקפוצ'ון, שלא הזדהה כשוטר. הוא חנק את הבן שלי, היכה אותו בכל גופו, אזק אותו ולקח אותו לניידת המשטרה. ליד הניידת, הבן שלי קיבל מכות נמרצות, כאילו היה אחרון העבריינים. השוטר  דפק את ראשו בדלת הניידת. הבן שלי התחנן על נפשו. הוא ילד טוב. הטא ביקש סליחה מהשוטר".

סרטון המתעד את המעצר של הנער (צילום סלולארי)

​​​​​​​


לדברי האם, הילד בן ה-14 נלקח לחתנת המשטרה ולא ניתן לו ליצור קשר עם האם: "נודע לי על המעצר דרך חבריו. הכניסו אותו לחדר צדדי לערוך עליו חיפוש אלים ביותר. הבלש רוקן את פח האשפה על פניו והטיח בבני את פח הברזל לראשו. הוא הפיל אותו לריצפה נתן לו בעיטות בראש, תוך שהבן שלי אזוק מאחורי גבו הרים אותו בצווארו וחנק אותו", טוענת האם.
"על הגוף של בני סימני אלימות. הוא חבול בגופו ובנפשו אחרי הכל נפתח לו תיק במשטרה על כמה וכמה סעיפים שלא קשורים אליו.  עד לאן הגענו במדינה שאני צריכה לפחד לשלוח את הבן שלי למשחק כדורגל".

האם אמרה לברנז'ה NEWS, כי בכוונתה להגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים. 

במשטרה מציגים תמונה אחרת לגמרי: "ממשטרת ישראל נמסר כי במהלך משחק כדורגל נחשד נער כבן 14 בהשלכת אבנים לעבר אוטובוס תוך סיכון חיי אדם ופגיעה ברכוש. הנער שהגיע לבדו למשחק עוכב לתחנת המשטרה ועדכן על כך את אימו.
במקביל לפתיחת הליך על פי חוק הנוער, התנצל הנער על מעורבותו בתקרית. אנו רואים בחומרה רבה את האירוע ונמשיך לטפל בנחישות בכל גורם אשר מהווה סכנה והפרעה לאלו המבקשים ליהנות מאירועי הספורט לשמם באו".

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load