• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני נציגים מבאר שבע זכו בתחרות ''חיי הלילה'' של וואלה ו- Smirnoff

המועדון הבאר שבעי הותיק נבחר למועדון המוביל בישראל בטקס נוצץ ועמוס סלבריטאים וכל המי ומי של סצינת המועדונים. ''זאלמה'' זכה בקטגוריית ברי הקוקטליים

הזוכים המאושרים

ביום שלישי מועדון הפורום זכה בפרס חיי הלילה, בקטגוריית מועדון השנה לשנת 2017. האירוע, של אתר וואלה ובחסות וודקה סמירנוף, נערך בנמל תל אביב. באירוע הוענקו פרסים לאנשים והמקומות הנחשבים בתחום חיי הלילה בישראל. הפורום הבאר שבעי הוא מועדון הלילה מס' 1 בישראל, כך נקבע, במשאל בין גולשים ולדעת חבר השופטים. 

"לא פשוט לסכם את החוויה, אינספור שעות של עבודה ועשייה מתנקזות לרגע קצרצר של דקה וחצי. את האמת שהיה מרגש לעמוד מול ריכוז כזה גבוה של אנשי לילה שתכלס אחראים על כל דבר גדול ומעניין שקורה בארץ ומכתיבים את הסצנה", אמר אחרי הטקס מנכ''ל הפורום, דן לייבל.

פורום ישראל (צילום אדי גורנסקי)​​​​​​​

"הפרס הזה בשבילנו הוא דבר סימבולי, חשוב לשמור על צניעות ולהמשיך לעבוד קשה. היוזמה פה הייתה מאוד חשובה, לתת פרסים של מפעל חיים לאנשים כמו ראובן לובלין ושמעון שירזי זה דבר שחייב לקרות פה. אנשים שכל חייהם התעסקו, עוסקים ויעסקו בתרבות חיי הלילה והבילוי, אנשים שחתומים על הצלחות היסטריות והיסטוריות, מסיבות שתמיד ידברו עליהן וגם קצת מעבר".

"חשוב לציין שאני הייתי הנציג אתמול שעלה לבמה לקבל את הפרס אבל הפורום בנוי מפסיפס של אנשים, מאות עובדים בערב, צוות גדול ומגובש שעובד בהרמוניה, כולם למען מטרה אחת, יד ביד, בלי אגו וכמובן יוסי שוורץ אחד גדול ולא נורמלי. זאת ההזדמנות להגיד תודה ענקית לכל העובדים שלנו, מהקטן ביותר ועד לכל המנהלים הבכירים, אלוהים נמצא בפרטים הקטנים ולכל אחד מכם יש חלק בתוצאה הסופית. תודה סופר חשובה ליוסף, על הבמה שהוא נותן שלנו, על הכלים והגיבוי, להגשים את כל הפנטזיות שלנו. על האנרגיות שלו, השגעונות שלו, הטירוף שלו, האובססיביות שלו למוצר, לחוויה ולריגוש... עם כל הכבוד לכולם, בלעדיו, לא היה פורום! תודה לחזי, רועי, יהודה, הילה, רפי, פקטור, שלמה ואליאנה".

לייבל לא שוכח את כל מי שעומדים מאחורי הקלעים: "תודה ענקית לאשה שלי, את הברכה שלי, את האיזון שלי, את האי השקט שלי! תודה רבה לכמה אנשים שהיו לי למורים לחיים לאורך כל הדרך ובכלל אנשים שתמיד היו שם לפרגן, לתמוך ולאהוב - זה לא ברור מאליו בכלל! תודה רבה למשפחת שלוותא שאירחה אותנו אתמול היה סופר קול: רל, נמרוד, ביג, טל לבון, בועז.  

"תודה ענקית לכל מי שבחר בנו כמובן ותודה לקהל המדהים שלנו שמגיע לפורום, אלפי אנשים מכל הארץ בכל ערב, הפרס הזה הוא קודם כל שלכם! אתם הכוח שלנו! אתם הצבעתם ברגליים! אנחנו מתכננים לכם סופ״ש מוגזם של חגיגות".


כבוד גם ל'זאלמה' בבאר שבע

כחלק מהתחרות אמש, הזוכים הגדולים בקטגוריית ברי הקוקטליים גם גאווה באר שבעית: 'זלמה'- קוקטייל בר הממוקם באזור התעשייה של באר שבע שהגיע מלב הפריפריה ללב המיינסטרים והותיר אבק לשאר המתמודדים האחרים בתחרות (מכל רחבי הארץ) -  אימפריאל, גטסבי, ג'אספר ג'ונס, בל בוי, קונסיירז, וספר, דאבל סטנדרד.

זלמה בר הינו בר קוקטייל שהוקם לפני שנה וחצי על ידי שלושה חבר'ה צעירים ומבטיחים בעלי ניסיון רב בסצנת חיי הלילה והקולינריה והאלכוהול- דוד קלנצ'יב, יונתן אלוש ודרור פרולה ,ייחודו של הבר מצוי בכך שהוא מגיש קוקטיילים מיוחדים בטקסטורות וטעמים שונים לצד מנות עשירות ומגוונות ואיכותיות במיוחד. כמו כן, חזונם של השלושה היה לפתוח בר שונה ומיוחד שמתמחה בהגשת קוקטליים, ארועי בוטיק ונותן מענה לתושבי באר שבע בהיבט הקולנירי והסצינה הלילית ולהביא את תל אביב לבאר שבע במרחק נגיעה.

תגובות

End of content

No more pages to load