• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע אלופה - גם בתיאטרון ילדים

רק נפתח וכבר גרף 2 פרסים ו-9 מועמדויות: תיאטרון הילדים של ב''ש הביא לעיר ניצחון מזהיר

אנשי תיאטרון הילדים והנוער של ב''ש - עטורי פרסים (צילום: יח''צ)

ביום שישי האחרון השתתף תיאטרון לילדים ולנוער באר -שבע בפעם הראשונה בטקס פרס הבמה של עמותת אסיטאז' ומשרד התרבות. ההצגה "מלכת השלג" בעיבוד של עידו ריקלין לסיפור של הנס כריסטיאן הנדרסן ובבימויו של המנהל האמנותי רפי ניב, זכתה בתשע מועמדויות וגרפה שני פרסים.
זיו וולושין התאורן, ויהודית אהרון שעיצבה את התלבושות הודו לתיאטרון באר שבע, לשמוליק יפרח שיזם את הקמת התיאטרון, לאורן אהרוני מנכ"ל תיאטרון באר שבע שמלווה אותו ואיחלו בהצלחה למנכ"לית החדשה איילת בראל "שעוד זכיתי להאיר אותה כשחקנית"- אמר וולושין. בראל לא ויתרה לאף אחד וכולם נכנסו לתמונת ניצחון מיד עם סיום הטקס.

הקמת תיאטרון לילדים ולנוער בבאר שבע טומנת בחובה את הרצון לפתח עשייה מקומית היוצרת תכנים תרבותיים, איכותיים וחינוכיים עבור משפחות המתגוררות בנגב. באזור מטרופולין באר שבע (העיר באר שבע ויישובי הנגב מסביב) חיים כ-210,000 ילדים בגילאי גן עד תיכון, כאשר עד כה לא היה קיים ולו תיאטרון ילדים אחד באזור. לתיאטרון ישנה השפעה ישירה על פיתוח עולמם הפנימי של הילדים, יצירת גירויים המובילים לחשיבה עצמאית, מתן כלים ערכיים בהתמודדות עם קונפליקטים וכדומה.

בשנת 2015 הוקם את תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע - התיאטרון הראשון בנגב הנותן מענה לילדים ומשמש כמוקד לעשייה תרבותית איכותית. מלבד חשיבות ערכית רבה, פעילות התיאטרון מזמנת מגוון אפשרויות של תעסוקה עבור שחקנים ויוצרים מקומיים, וכן מערך שלם של עובדים וספקי שירות.

תגובות

End of content

No more pages to load