• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אפרת זיו-אספיס נבחרה לנהל את הפרינג'

זיו-אספיס, בת 44, ילידת באר שבע ובוגרת ספיר, מנהלת משרד הפקות מקומי, נחברה לתפקידה על ידי וועדה ציבורית

אפרת זיו-אספיס (צילום: עידן נתנאל)

נמשך סבב המינויים במוסדות התרבות בבאר שבע: אפרת זיו - אספיס נבחרה למנכ''לית  תיאטרון הפרינג' על ידי ועדת איתור בראשותה של יו"ר העמותה ירונה בן שלום ריצ'רדסון וצוות הועדה הכלל את גילי מולכו - מנהל בית הלוחם, יוסי דויטש - מנהל מוקד רישום ושירות לקוחות בחברת 'כיוונים' וממייסדי התיאטרון ועו"ד מור סיון אדרי.

זיו – אספיס, בת 44, ילידת באר שבע, בוגרת מכללת ספיר, נשואה פלוס ארבעה ובעלת תואר שני,  שימשה בעברה כשליחה של משרד החוץ באנקרה, רומא ומוסקבה, והיא בעלת חברת ההפקות "שבלול", הממוקמת בבאר שבע.
היא תחליף בתפקידה את עידן אבישר. האחרון מונה לאחרונה במקומו של שמוליק יפרח, שעבר לנהל את  תיאטרון הקאמרי, לתפקיד מנהל 'גודמן- בית ספר למשחק בנגב', בו התחיל את דרכו בתחום התיאטרון.

אבישר הקים את תיאטרון הפרינג' בשנת 2010. מאז, התיאטרון משמש כמרכז אירוח להצגות, מפעיל פסטיבל פרינג' בינלאומי זו השנה השביעית ואת 'אנסמבל עיט' בניהולו האמנותי של יואב מיכאלי, שממשיך בתפקידו.

"במשך שבע שנים ניהלתי את תיאטרון הפרינג' באר - שבע. הקמתי אותו יחד עם יוסי דויטש ויואב מיכאלי ויחד רקמנו חלומות למציאות, החל מהקמת מרכז אירוח להצגות פרינג' מכל רחבי הארץ ועד הפקת פסטיבל פרינג' בינלאומי. הבשיל הרגע למנהל חד ואין לי ספק שאפרת תיקח את הפרינג' למחוזות חדשים וטובים" אמר אבישר. לברכתו הצטרפה גם יו"ר העמותה, בן שלום ריצ'רדסון שבירכה על המינוי: "אני שמחה מאוד על הצטרפותה של אפרת למשפחת הפרינג' באר - שבע. אין לי ספק שהיא תביא את כל היכולות, הניסיון והקסם הרב שיש לה ותמריא יחד עם כולנו למקומות מופלאים וחדשים"

בתגובה למינויה סיכמה זיו - אספיס: "עבורי זהו אתגר גדול ואני נרגשת לקחת חלק בפעילות התרבותית של העיר באר - שבע. כילידה ותושבת העיר אני מוצאת חשיבות רבה בתפקידי החדש ובטוחה שאצליח לתרום מניסיוני הרב בתחום. כדברי גולדה מאיר: "אם תהיו ישרים עם עצמכם וישרים עם חבריכם, אם תיקחו חלק במאבקים שטובים לאחרים לא רק לעצמכם, הרי נדמה שזה מספיק..."


תגובות

End of content

No more pages to load