• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איילת בראל תנהל את תיאטרון הילדים והנוער של ב''ש

איילת בראל (35), בעלת משרד יחסי ציבור ורעייתו של מנהל בית הספר למשחק ע''ש גודמן, נבחרה לנהל את תיאטרון הילדים הילדים והנוער על ידי וועדה ציבורית

איילת בראל (צילום: מעיין קאופמן)

בשבוע שעבר, בחרה ועדת האיתור של התיאטרון בראשותו של יו"ר ההנהלה הציבורית פרופ' עדי וולפסון באיילת בראל כמנהלת החדשה של התיאטרון.

ביוזמה משותפת של עיריית באר שבע ותיאטרון באר שבע ובתמיכת משרד נגב גליל והרשות לפיתוח הנגב, הוקם לפני כשנה תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע.

"הבחירה בבראל היא צעד נוסף של עמותת התיאטרון כמוסד תרבות עצמאי", אומרים בתיאטרון ומוסיפים כי בראל תשמש כמנכ"לית ואילו הצד האמנותי יופקד בידיה של ועדה אמנותית. תיאטרון לילדים ולנוער באר-שבע קם, לדברי ההנהלה שלו,  "במטרה להוות עוגן תרבותי משמעותי במרחב העירוני ובנגב כולו, בהמשך ישיר לפעילות המגוונת המתקיימת בבאר-שבע כיום: סדרות המינויים לילדים ולנוער, חוגי התיאטרון ומרכז המצוינות הפועל במערכת החינוך. עיקר שחקני התיאטרון הם בוגרי לימודי משחק, צעירים, כך שלמעשה התיאטרון מהווה מקור תעסוקה נוסף עבור שחקנים ויוצרי תיאטרון בעיר. זאת במטרה לגבש קהילה של אמנים החיים ויוצרים בנגב".

"אני שמח על הצטרפותה של איילת למשפחת התיאטרון לילדים ולנוער באר-שבע. איילת נבחרה להוביל את תהליך המיצוב של התיאטרון כגוף תרבות משמעותי בנגב ובישראל. אני בטוח שהשכלתה של איילת וניסיונה בתחום, הן בתיאטרון באר-שבע והן בתיאטרון הפרינג', יסייעו לנו להגשים את החזון והיעדים של תיאטרון הילדים והנוער." מסר יו"ר ההנהלה הציבורית, פרופ' עדי וולפסון.

אורן אהרוני, מנכ"ל תיאטרון באר-שבע מסר כי "תיאטרון באר-שבע שייסד את תיאטרון הילדים ושותף בפעילות של המוסד, שמח על בחירתה של איילת בראל לתפקיד המנכ"לית ומאחל לה הצלחה וימשיך לסייע ככל שניתן לטובת פריחתו של התיאטרון."
רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר-שבע: "מרגש אותי מאוד לראות צעירה, בוגרת בית הספר למשחק ע"ש גודמן בבאר-שבע, מצליחה להשתלב בעשייה האמנותית והתרבותית בעיר וכעת להוביל את תאטרון לילדים ונוער. אני מברך את איילת מעומק הלב ומאחל לה הצלחה רבה".

איילת בראל, בת 35, בעלת משרד יחסי ציבור, שימשה כדוברת תיאטרון באר-שבע בשש השנים האחרונות ובעבר ניהלה במקביל את מחלקת השיווק של פרינג' באר שבע,  ילידת הנגב, מתגוררת בעיר ונשואה לעידן אבישר (מנהל גודמן- ביה"ס למשחק בנגב) ולהם ילד אחד. בראל היא בוגרת גודמן-ביה"ס למשחק בנגב ובעלת תואר ראשון בתרבות, יצירה והפקה ממכללת ספיר.  

"כדוברת תיאטרון באר-שבע, נחשפתי לתיאטרון הילדים כבר בשלב ההקמה ואני מודה לחברי ועדת האיתור וליו"ר פרופ' עדי וולפסון שבחרו בי ונתנו לי את ההזדמנות להוביל אותו קדימה, עם השנה השנייה לפועלו. יש לנו הצגות מצוינות ואפשר להתגאות בתיאטרון לילדים האיכותי והמקצועי שיוצר כאן בנגב ומריץ הצגות בכל הארץ. יחד עם הצוות הקיים אמשיך לפעול להצלחתו." אמרה בראל.
 
תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע פועל תחת חסותו של תיאטרון באר-שבע כעמותת בת נפרדת. התיאטרון פועל במרכז הצעירים באר-שבע בעיר העתיקה ובשיתוף פעולה מלא עם חברת "כיוונים" החברה לתרבות הפנאי בבאר שבע.

תגובות

End of content

No more pages to load