• 28 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

למקומות, היכון, צא: מרוץ באר שבע יתקיים ב-11 במאי

האירוע, המושך אלפי רצים מכל רחבי הארץ, יכלול שלושה מסלולי ריצה, שיעברו ברחובותיה המרכזיים של העיר. כל הפרטים

מרוץ באר שבע. צפי לאלפי רצים (צילום: יח''צ)

אירוע הריצה הגדול בדרום, מרוץ הלילה של באר שבע, RUN LIGHT יתקיים ביום חמישי, 11.05.17 בהשתתפות למעלה מ-5,000 רצים ואלפי מעודדים, שיציפו את רחובות העיר באר שבע באווירה אנרגטית וסוחפת.

מרוץ הלילה, ביוזמת עיריית באר שבע ובניהולה של חברת כיוונים, הינו חלק ממגמת פיתוח הספורט והאקטיב לייף סטייל בעיר באר שבע וכבר הפך למסורת מהנה בקרב תושבי העיר ואורחיה. המרוץ הינו חלק מאירועי שבוע ספורט ישראל, שמקיים משרד התרבות והספורט.

מרוץ הלילה יוזנק בסמוך לרחבת העירייה, ויכלול שלושה מסלולי ריצה זוהרים: מסלולים מדידים באורך 5 ו-10  ק"מ ומסלול עממי באורך 2.5 ק"מ, אשר יאירו את רחובות העיר באמצעות אלמנטים מיוחדים של תאורה. שלוש במות מוזיקה לאורך המסלולים יכניסו את הרצים לקצב.
המסלולים עוברים בשלשה עורקי תחבורה מרכזיים בבאר שבע: הרחובות טוביהו, יגאל אלון ורגר. השתתפות מותנית בהרשמה מראש באתר, וכרוכה בתשלום - 150 שקלים למסלול הארוך של 10 קילומטרים, 120 שקלים למסלול 5 ק''מ ו-60 שקלים למסלול 2,5 ק''מ. יש להירשם עד ה-7 במאי.

המארגנים מספרים כי ביום המרוץ, רחבת העירייה תלבש חג עם מתחם EXPO מרהיב, שיכלול מציגים מובילים מעולמות האקטיב לייף סטייל, במת חימום ומתחמי הפעלה לכל המשפחה. לפני המרוץ, ייהנו המשתתפים ממתחם מדליק של איפור זוהר ואלמנטים נוצצים, שיבליטו את הרצים לאורך המסלול, ולאחריו ייהנו מאימון שחרור עם מאמנים מקצועיים וממסיבת סיום מדליקה עם מיטב ה- D.J.'s.

מורן מסיקה אידלמן, מנהלת מחלקת ספורט עירונית בחברת "כיוונים": "אנו גאים לקיים את אירוע הריצה הגדול בדרום, בפעם החמישית ברציפות. לאחר ההצלחה הגדולה בשנה שעברה אנו מצפים למספר שיא של משתתפים ומעודדים. מרוץ הלילה הינו אחד מאירועי השיא של שבוע ספורט בישראל והפך, זה מכבר, ליום חג עבור תושבי באר שבע וקהילת הרצים בישראל. אני מזמינה את כולם להירשם למרוץ ולקחת חלק בחגיגה ספורטיבית זוהרת ויוצאת דופן."

תגובות

End of content

No more pages to load