• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לב של אלופים: שחקני הפועל ב''ש התנדבו לארוז מנות למיעוטי יכולת

שלושה צעירים מבאר שבע לקחו יוזמה ומזה ארבע שנים, הם אוספים מנות מזון לנזקקים. 250 משפחות ישמחו החג בזכותם

מכל הלב והנשמה: אנשי הפועל באר שבע מתנדבים ביום אריזת מנות החג (צילום YMS)

הלב הרחב של תושבי באר שבע חובר לנשמה הגדולה של האלופים שלנו: שקחני הפועל באר שבע נרתמו לסייע לקבוצה בשם YMS, על שם ראשי התיבות של מקימיה, שדואגת כי למאות משפחות באר שבעיות מעוטות יכולת תהיה אפשרות לעבור את החג בשמחה גדולה. "אנחנו אנשים פרטיים שלקחנו יוזמה לפני ארבע שנים לסייע למשפחות במצרכים לחג", מספר ירון חיים, ביום יום טכנאי כימיה. 

"כיום, 250 משפחות נעזרות ומתברכות בחבילות לשני החגים הגדולים - ראש השנה ופסח. זוהי פעילות שאנחנו עושים מכל הלב ובאהבה גדולה, מבקשים להנעים את החג לאותם אנשים שידם אינה משגת. אנחנו מעניקים חבילת חג שכוללת את המוצרים הקשורים למצוות החג וגם קצת מעבר. אם זה תפוחים לראש השנה או מצות לפסח וגם מוצרים להכנת הארוחה כמו פירות וירקות", מספר ירון. 

העבודה היא אינטנסיבית ולאורך כל השנה: "זה הליך - אנחנו פונים לתורמים דרך עמוד הפייסבוק שלנו, מגייסים את התרומות, בין אם תרומה כספית או מוצרים שונים. אז, מגיעים ימים אינטנסיביים מאוד, המוקדשים לרכישה, לאריזה ולחלוקה".

ירון חיים מספר על מקרים מרגשים מאוד בזמן החלוקה: "אנשים ממש מחכים, שמחים לראות אותנו. האנשים מגיעים אלינו דרך אגף הרווחה או שפונים אלינו. אנחנו לא בודקים להם בציציות. די להיכנס אליהם הביתה ולהבין את מצבם. לפני שנה, היה לנו מקרה נוגע ללב, של ניצול שואה, שהמחלק שלנו, בגלל הלחץ, פסח עליו שלא בכוונה ובכל מקרה, היה מגיע אליו בגלל שיש לו רשימה מסודרת. האיש ראה שהמחלק לא מגיע בדיוק בשעה שהבטיח ומאחר במספר דקות. 'איפה אתם? אני מחכה לכם בחוץ!", אמר האיש. הוא ממש ציפה לעזרה הזו. אנחנו מרגישים סיפוק גדול וזכות גדולה להעניק ורותמים אלינו כל מי שמוכן להקדיש מעצמו למען אותן משפחות יקרות".
"היה לנו רגע מרגש לארח את שחקני הפועל באר שבע, שבאו לעזור לנו לארוז את החבילות. התנדבות שכזו, ממלאת את כולנו בסיפוק גדול. השנה הצכנו לעצמנו  יעד יותר גדול. היה קשה להגיע אליו, אבל עוד יממה של עבודה לפנינו ואני מקווה שנעבור אותו".
"כמובן, שכל מה שאנחנו עושים, הוא בזכות קבוצה גדולה של מתנדבים טובים ומסורים ובהם גם שותפי לעשייה, מאור מזוז", מסביר ירון. 

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load