• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפעל פלסט-חן מתרחב בעלות של כ-10 מיליון ₪

מפעל פלסט-חן הנמצא באזור התעשייה בעמק שרה בבאר-שבע הודיע לאחרונה כי הוא מרחיב את פעילות היצור שלו ובהתאמה מעתיק את מפעלו למבנה חדש.

הדמיה מפעל פלסט-חן

בימים אלה החל שלב א' בבניית המפעל שעתיד לקום ברחוב הבונים באזור התעשייה בעוד כשנה. המפעל החדש יתפרש על פני שטח של כ-4 דונם ויאפשר למפעל מרחב המתאים יותר לייצור מכליים תעשייתיים ועבודות צנרת עבור התעשייה הכימית והפטרוכימית ובין היתר יתרחבו לייצור של בריכות שחיה למגזר הפרטי.

צפי עלות הרחבת המפעל עומדת כיום על כ-10 מיליון ₪ וכוללת שידרוג לטכנולוגיות מתקדמות יותר. בנוסף, הרחבת המפעל תאפשר גם את הרחבת מערך העובדים. התעשיין נסים עמר הבעלים ומנכ"ל מפעל פלסט-חן מסר כי נכון להיום מועסקים במפעל כ-50 עובדים ובעקבות המפעל החדש מערך כח האדם יגדל בכ-30%.

אביב חצבני, מנהל מרחב דרום של התאחדות התעשיינים מסר כי "אנו בהתאחדות מעודדים תעשיינים להרחיב את תחום הייצור ולשכלל את המערך הטכנולוגי של המפעל. תוצאה מבורכת מהרחבת המפעל היא האופן בו המשרות המקצועיות גדלות בהתאמה. מפעל פלסט-חן עתיד לסיים את עבודותיו במפעל החדש בעוד כשנה ואנו כמובן מלווים את המפעל בתהליך ומסייעים בכל תהלכי הבירוקרטיה והרגולציה".

נסים עמר, מנכ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load