• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מלכת המדבר

רויטל עמר, בעלים של מתחם לעיצוב הבית והעסק ''קוואטרו דיזיין'' בבאר שבע - טרקלין ייחודי בדרום המשלב את כל האהבות שלה במקום אחד- שירות, עיצוב ואנשים

רויטל עמר (צילום: גדי סול)

רויטל עמר, בעלים של מתחם לעיצוב הבית והעסק "קוואטרו דיזיין" בבאר שבע - טרקלין ייחודי בדרום המשלב את כל האהבות שלה במקום אחד- שירות, עיצוב ואנשים – נולדה בשנת 1978 בבאר שבע. אמא לחושן בן ה-17 ועמרי בת ה-10.

בצבא שירתה כמדריכת טנקים של לוחמי 'גולני' בביסל"ח (בית הספר לחי"ר). סיימה תואר ראשון במגמת תקשורת וצילום במכללת ספיר.

כיצד את מגדירה במדויק את התפקיד / המקצוע שלך?
"16 שנים עסקתי בתחום הפקות ועיצוב אירועים, עיצבתי אירועים פרטיים ועסקיים בכל אזור הדרום. לפני ארבע שנים סיימתי את לימודיי בעיצוב ואדריכלות פנים והסבתי את האהבה שלי לעיצוב ואסתטיקה מתחום האירועים לעיצוב בתחום הבתים והחללים העסקיים".

מה הדבר הכי משמעותי שעשית עד כה בתפקידך?
"הדבר הכי משמעותי שעשיתי מתוך האהבה שלי לעיצוב ולאנשים הוא ליצור קהילה של מעצבות פנים בדרום- לבנות להן בית חם ומפרגן שנותן מענה אישי ומקצועי . 'קוואטרו'  הפך עם השנים למקום שבו המעצבות הפכו להיות חלק משמעותי מחיי וכל אחת בדרכה מצאה את מקומה אצלי בלב. בית חם".

כיצד מגפת הקורונה השפיעה על חייך האישיים והמקצועיים?
"מגפת הקורונה פגעה באופן מהותי בתחום האירועים שעד לפני שנה היה גם חלק מעבודתי, עדיין עסקתי באירועים במקביל לעיצוב פנים. הקורונה לימדה אותי להמציא את עצמי מחדש ולהבין שהכל זה עניין של החלטות מהירות ובלי פחד.
מאז תחילת הקורונה הגדלתי את העסק והעשייה בו. בימי הסגר חשבתי על היום שבו הכל ייפתח ועשיתי פעולות– להיות מוכנה למבול שיגיע – וכך היה. אני ראיתי בזה הזדמנות לצמוח - זמן למחשבה - ולא ויתרתי לעצמי בשום שלב". 

מה ה"אני מאמין" / המוטו שלך?
"האני המאמין שלי הוא סבא שלי זכרו לברכה - חנניה עמר, שהיה הבעלים של אולמי השמחות 'ארגמן' המיתולוגים והיווה דמות משמעותית בחיי- ובכל השנים שעבדתי לצדו למדתי את הדבר החשוב בחיים שאדם בסוף לוקח איתו רק את המעשים והשם שלו. המוטו שלו היה – 'טוב שם משמן טוב'- וזה תמיד עומד לנגד עיניי. אהבת אדם כמו שהייתה לו היא נר לרגליי. וזה סוד ההצלחה בכל דבר שאעשה".


"גברים מתייחסים אלי בכבוד, ואני אליהם. הם מהר מאוד מבינים שמולם יושבת אחת שהיא יודעת לדבר בכל השפות - השפה הקשוחה והשפה העדינה"מה המסר שלך לנשים שרוצות לשאוף גבוה למעמד כמו שלך?
"המסר שלי לנשים הוא בעצם המוטו שמלווה אותי כל חיי: אין דבר שארצה להגשים באמת ולא אצליח, לא להיות תלויה בשום גורם או אדם שיכול להרחיק אותי מהחלומות והיעדים שלי. במבט של עשרות שנים אחורה, תמיד עשיתי דברים שהיו יוצאי דופן בסביבה שגדלתי בה כלפי נשים: בצבא הייתי נהגת טנקים; בטיול אחרי צבא לקחתי תרמיל וטיילתי לבד חצי שנה; הקמתי עסק בגיל 26 ועד היום אני עצמאית שמנהלת עסק קשוח וגברי למדי. לנשים יש כוח אדיר- הן פשוט צריכות להעז".

מה הרגע המאושר בחייך?
"הרגע הכי מאושר בחיי זה היום שבו חציתי את הקו סיום במרוץ תל אביב הראשון שלי, סיימתיי 10 ק'מ. ומבחינתי השמיים היו הגבול, בתור אחת שלא זזה מטר אחד 40 שנה, הבנתי כמה האושר נמצא בהישגים שאתה מציב לעצמך.ומגשים אותם".

איזה יחס את מקבלת מגברים שעובדים איתך?
"גברים מתייחסים אלי בכבוד, ואני אליהם. הם מהר מאוד מבינים שמולם יושבת אחת שהיא יודעת לדבר בכל השפות - השפה הקשוחה והשפה העדינה -  בעסקים אני יכולה להגדיר את עצמי כ'בולדוזר נשי',  יודעת לדבר עם כולם בגובה העיניים ותמיד נוהגת בהגינות מקצועית,  בלי הבדלי דת גזע מין ולאום".
 
מה התחביבים שלך?
"כיום התחביב העיקרי שלי הוא ריצות שטח ורכיבת אופנים, אוהבת נהיגת שטח וכל מה שקשור לספורט אתגרי".

מה יהיו משפטי הפתיחה והסיום בספר הביוגרפי על חייך?
"במסלול החיים הרוב נוסעים על 50  קמ'ש, מקסימום 70 קמ'ש, לפעמים עוצרים, לפעמים עושים פרסה .ויש את זו, שנוסעת על 200 קמ'ש, בלי חגורה, בלי חניית ביניים, בלי פרסות. לפעמים מתנגשת  חזיתית אבל ממשיכה עד שתיגמר הדרך ומשם  - דרך חדשה.
לבסוף, אפשר לומר שהכינוי שהדביקו לי עם השנים מובן בהחלט- 'עוף החול' - ככה חיה את חייה".
 
תכניות לעתיד / משאלת לב?
"אחת ממשאלות הלב הגדולות שלי, שתמיד אהיה העוגן והמודל לחיקוי של ילדיי. שהאהבה שלי לגעת באנשים תמיד יהיה מה שמניע אותי כל בוקר לקום ולפתוח את העסק, ושלעולם לא יימאס לי".

חלום?
"אין לי שאיפות להיות עשירה או לפתוח עוד מקומות. אני בהחלט מאושרת בחלקי ורוצה ליהנות מהחיים, והלוואי שיישאר כך ושתמיד  אאתגר את עצמי ואגיע ליעדים שאני מציבה לי". 

תגובות

End of content

No more pages to load