• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''לא לוותר, גם כשקשה ומאתגר''

טלי חדד, מנכ''לית מפעל חסין אש יצרנית הבלוק האדום, מספרת על עבודתה בזמן מגפת הקורונה על משפחתה  ורגעי האושר עם בעלה והילדים והתרחבות הבניה עם הבלוק האדום ברחבי הארץ

טלי חדד, מנכ''לית חסין אש (צילום: יח''צ)

מתי והיכן נולדת?
''אני ילידת באר שבע, בת 49, נשואה ואם לארבעה וסבתא לנכדה בת 3''.

מה למדת?

''למדתי מנהל עסקים, משאבי אנוש ויבוא-יצוא''.

במה את עוסקת?
''אני משמשת בתפקיד מנכ"לית מפעל חסין אש בבאר שבע, יצרנית הבלוק האדום''

במה בא לידי ביטוי תחום עיסוקך, מה האתגרים בפניהם את עומדת?
''החדרת מוצר חדש – הבלוק האדום לשוק בנייה שמרן. הבלוק האדום הנפוץ באירופה משווק לראשונה בישראל והוא מעלה את רמת הבנייה מעל הבניה הסטנדרטית ומהווה בנייה ירוקה''.

כיצד השפיעה מגפת הקורונה עלייך ועל תחום העיסוק שלך?
''בהיבט המקצועי הקורונה פרצה לחיינו בתקופת השווק הראשונה של הבלוק האדום והפכה ליותר מאתגרת. כנסים מקצועיים שתוכננו בהפקות גדולות נעצרו ופגישות צומצמו ועברו לזום. ענף הבנייה הוחרג מהסגר כך שהעבודה הפיזית בשטח נמשכה והבלוק האדום ממשיך לתפוס תאוצה בבנייה הירוקה הארצית''.

''בהיבט האישי, הבית הפך למרכז חיי הילדים בלמידה דרך הזום ובקשר איתנו ההורים גם בהיבט החברתי. שני הילדים הקטנים יותר שלי - בני, תלמיד כיתה ד' וביתי, תלמידת י"ב הקפידו על ההוראות ונמנעו מפגישות חברתיות שחלקן המשיך להתקיים לצערי וכך מרכז חייהם חזר לבית ויצר סוג של חממה וחיזוק הקשר ההורי''.

מה מסמל בעינייך יום האהבה?
''יום האהבה השנה הוא יום האהבה ה-31 שלי עם בעלי, שמעון. זכיתי בבן זוג מיוחד ונדיר וזוגיות אוהבת ומכילה שנרקמה כעלי כותרת שלובים האחד לצד השני של ורד ריחני. זוגיות שקיבלה זוויות חדשות ומעניינות בכל אחד מהשלבים שהגענו אליהם וסייעה לנו להכיר האחד את השנייה הכי טוב שאפשר לאורך השנים מתחילת הנישואין ועד הקמת המשפחה והיותנו סבא וסבתא''. 


''רגע האושר בחיי מורכב מרגעי אושר רבים קטנים כגדולים גם מישור האישי וגם במישור המקצועי. כל בנייה חדשה ברחבי הארץ עם הבלוק האדום של חסין אש משמחת מאד ובמישור האישי אני מוקירה ומעריכה כל התפתחות שקשורה בבעלי ובילדים שלי שמעלה את רמת השמחה שלהם והדבר מקפיץ לי את רמת האושר''
מה ה-''אני מאמין" שלך?

''ה'אני מאמינה' שלי זה ליהנות מהעשייה. לחתור למטרות שחשובות לנו ולא לוותר גם כשקשה ומאתגר. לנו הנשים לעיתים קשה יותר כי אנו מכוונות לקריירה לצד המשפחה כאשר בעבר נשים השקיעו בעיקר בבית. למרות שהבעל כיום שותף שווה העומס עלינו גדול מאד ואנו שואפות תמיד למצוינות בכל המישורים ולעיתים זה מאתגר. האידיאל שלי הוא לשלב בין הדברים שחשובים לי ולסביבה הקרובה''.

מה המסר שלך לנשים?
''המסר שלי לנשים הוא להגשים את עצמן ולהנות מהדרך. לא להמתין שהנסיבות יאפשרו זאת אלא ליצור את הנסיבות בעצמן. כשהן כבר משקיעות בעיסוק שלהן להיות שלמות גם עם ההערות מהסביבה על הזמן שהן משקיעות בעבודה, לכאורה על חשבון הילדים והבית, תמיד לדרוש לקבל יחס זהה לגברים שנמצאים באותה קטגוריה. גם בהגדרת התפקיד וגם בהיבט התמורה בשכר. להבין שנשים עשו דרך משמעותית בהתפתחות האישית שלהן ועליהן לחתור להגשמה עצמית. לקחת את הזמן ולהנות מהתהליך בעשייה. 

ישנן נשים שנוטות לעצור את ההתפתחות האישית שלהן כשנולדים הילדים. הרצון האימהי לגדל ולקבל אותם עם ארוחה חמה ולדחות את ההתפתחות האישית שלהן עד שהילדים יגדלו ולהתחיל קריירה. להתחיל בקריירה בגיל 40 זה הרבה יותר קשה. נשים צריכות לשאוף לקדם את עצמן ברמה האישית ולא להתפשר. הגברים כיום הם שותפים מלאים ושווים בצרכי הבית ובשנת 2021 נציין לשבח את פועלם ואת הדרך שעשו''.

מהו רגע מאושר בחייך? 
''רגע האושר בחיי מורכב מרגעי אושר רבים קטנים כגדולים גם מישור האישי וגם במישור המקצועי. כל בנייה חדשה ברחבי הארץ עם הבלוק האדום של חסין אש משמחת מאד ובמישור האישי אני מוקירה ומעריכה כל התפתחות שקשורה בבעלי ובילדים שלי שמעלה את רמת השמחה שלהם והדבר מקפיץ לי את רמת האושר''. 

מהי מערכת יחסים אידיאלית בענייך?
''מערכת בה היחס מכבד ומעריך, אני מאמינה שצריך הדדיות כמו בכל יחסים ובוודאי לעבוד קשה ולהתמקצע בכל תחום המסייע לכך''.

מה היית רוצה לשנות?
''הייתי רוצה לשנות את השוק השמרן שיש לנו כאן בארץ. לבקש יותר פתיחות לחדשנות ואכפתיות מבנייה ירוקה. הבלוק האדום של חסין אש מהווה חוד החנית בהפיכה של ישראל לירוקה וחדשנית יותר''.

משהו שלא יודעים עלייך?
''לא יודעים עלי שאני מאד אוהבת לעזור לאנשים בפתרון בעיות, מאד קשובה ויצירתית לבעיות בינאישיות''. 

מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי?
''אני מאוד אוהבת לאפות, מאוד אוהבת להמציא סיפורים ולבלות עם המשפחה בכל זמן שמתאפשר''. 

איזו שחקנית היית בוחרת לגלם את דמותך?
''השחקנית שתגלם את דמותי היא חנה לסלאו. חנה היא שחקנית צבעונית וחברתית עם נוכחות דומיננטית פעילה''.

איפה את רואה את עצמך בעוד חמש שנים?
''בעוד חמש שנים אהיה בחסין אש כשהבלוק האדום ימלא את הארץ בבניה חדשנית וירוקה ויהא הבלוק העיקרי בע"ה''.

מהן תוכניותייך לעתיד?
''במישור המקצועי - קידום מפעל חסין אש והגדלת כמויות הייצור והמכירה. לחתור לכך שהבלוק האדום ימשיך לכבוש את ענף הבנייה ושמרבית הבנייה בארץ תשתמש בו  
במישור האישי – הייתי רוצה להמשיך להיות חלק משמעותי מחיי משפחתי ולחזק את הקשר במשפחה המורחבת יותר. שנזכה לשמחות ולקרבה בדומה לימים שקדמו לקורונה''.תגובות

End of content

No more pages to load