• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רק בת 18 וחצי וכבר מעצבת קולקציית טישרטים מרשימה

כשאומרים שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ, כנראה שהתכוונו ליולי בת ה-18 הצעירה לבית משפחת אביסרור, שמשרתת בצה"ל ומנהלת במקביל ליין של קולקציית טישרטים מרהיבה לנשים וגברים.

יולי אביסרור, מעצבת קולקציית הטישרטים שנקראת yulyscasual צילום: יח"צ

בזמן שרוב בני גילה עסוקים בגיוס לצה"ל, יולי אביסרור, רק בת 18 וכבר חולמת לכבוש את יעדים. האהבה שלה לעולם האופנה ואומנות ביחד עם הרבה יצירתיות גרמו לה ליצור ליין של קולקציית טישרטיים משלה שנקראת yulyscasual שמתאימה לגברים ולנשים.

קהל היעד של הטישרטים הוא גם גברים וגם נשים (צילום: יח

יולי ספרי לנו על יצירת הליין?

" רציתי לבטא את האהבה שלי לאופנה בדרך מסוימת, השקעתי מחשב התאמתי משפטים של זמרים ותמונות  לחולצות, הדפסתי בעזרת מפעל כמובן וכך נוצר הליין, הוא מתאים גם לגברים וגם לנשים".

מהיכן שאבת השראות?

"שאבתי השראות להדפסות מזמרים שאני אוהבת, תמונות או ציורים שהתאימו לי יחד וכך גם צבעים".

מה התחביבים שלך מעבר לעיצוב?

"אני גם מתעסקת באינסטגרם שלדעתי זה עיסוק לכל דבר. אני אוהבת מאוד לצלם ומשתפת את זה באינסטגרם שלי, עורכת ונהנית מזה. אני אוהבת לצייר, סטיילינג שזה ביומיום, לנסות מסעדות חדשות ולטייל בחו״ל ובארץ".

על הטישרטים מודפסים תמונות ומשפטים משירים צילום: יחמי קהל היעד שלך?

"קהל היעד שלי לליין החולצות הוא בעיקר נערים ונערות , בינתיים מגיל 10 בערך ועד עשרים פלוס".

מה השאיפות לעתיד?

"אני מאחלת לעצמי לעשות דברים שימצו את מה שיש לי לתת בצורה הכי טובה שיש ובעיקר - שאני אוהב את זה. אם זה לעשות צבא בצורה הכי משמעותית, ללמוד מקצוע שמעניין אדריכלות ועיצוב פנים, להגשים כמה שאפשר".


ניתן להתרשם מהקולקציה בעמודה הפייסבוק yulyscasual  צילום:יחיולי, שעולם העיצוב טמון בה מלאת שאיפות וחלומות לעתיד, אבל עד היצירה הבאה תוכלו להנות מליין הטישרטיים המעוצב בעמוד האינסטגרם @yulyscasual וליצור קשר. תגובות

End of content

No more pages to load