• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יפה כמו פרח, מתוקה כמו שוקולד

שרון אידל, היא הבעלים של חנות "פרחי שוקולד", אשר עוסקת במקצוע שהוא גם תחביב עבורה, ובעיקר מקדישה את עבודתה למען אחרים. והחשוב יותר מכל, היא מגשימה את חלומה זה שנים רבות

שרון אידל מגשימה את החלום של לקוחותיה (צילום: אייל מנקיטה)

שרון אידל, עסוקה עד מאוד בימים טרופים אלה, בהם מצוינים יום האישה /יום האם, יום האהבה הבינלאומי, וגם יום הולדתה ה-47, אותו היא חוגגת ב-1 במרץ. היא מנהלת את החנות "פרחי שוקולד" אשר בבעלותה זה שבע שנים במרכז "ביג" בבאר שבע, ונותנת מענה לכל מי שחפץ/ה לפנק את בן/בת הזוג, או מי שרוצה לחדש את עיצוב פנים הבית.

שרון נשואה למיקי, ולהם ארבעה ילדים. תפסנו אותה בתקופה אחת אחת היפות בחייה. בנובמבר 2018 הזוג אידל חבקו נכד ראשון, לביא, שמעשיר את חייהם: "זוהי שמחה, רגש של סיפוק, אהבה ואושר עילאי".

שרון אידל עשתה משך שנים לביתה, סיימה תואר ראשון ורק בסביבות גיל 40 החלה למצות את עצמה. שרון היא אישה של נתינה ומצאה עצמה תורמת כחברה במועצה המקומית מיתר.

היא גילתה את כישרונה בניהול ומינהל עסקים, כך הצליחה לממש את חלומה בחוכמה רבה ובטוב טעם, ביוזמה החדשה של "פרחי שוקולד".

מה עשית למען העסק בשנה האחרונה?

"בשנה האחרונה עסקתי בלהגדיל את המחלקה לעיצוב הבית בחנות. זוהי חנות בוטיק המשלבת פרחים, שוקולד ועיצוב הבית: רהיטים, הלבשה, תאורה. השילוב בין התחומים זה מה שמייחד את החנות שלי. בנוסף, אנו מעצבים בתים שלמים: אנשים באים עם תמונות, ומניסיוננו אנו עוזרים לתכנן את פנים הבית ללא עלות. אנו פשוט מגשימים את החלום של קהל לקוחותינו באופן מקצועי, בצבעים הנכונים ובקומפוזיציה המתאימה".

מה היית רוצה לשנות?

"השאיפה שתהיה לי חנות יותר גדולה, אבל שתישאר עם הייחודיות של החום והאנרגיות שקיימות בה כיום".

איזה יחס את מקבלת מגברים שעובדים איתך?

"אני מעסיקה בחנות שמונה עובדים, שבע נשים וגבר אחד. אני מקבלת מהספקים הגברים העובדים מולי יחס מקצועי, מכבד. מעריכים אותי. כמי שיודעת מה אני דורשת ובאיזה אופן, נותנים לי שירות מקצועי ורציני כי יודעים שאני יודעת לעבוד".

מה ה"אני מאמין" שלך?

"לחלום, לשאוף, עם התמדה ועבודה קשה – אפשר להגשים כל חלום! זהו המסר שאימצתי מדבריו של וולט דיסני".

מהם התחביבים שלך?

"ספורט! אני מתאמנת בחדר כושר, מה שמעניק כוחות לנפש, ובנוסף אני רוכבת על אופני שטח במסלולים שונים ברחבי הנגב. זהו תחביב חדש עבורי, עם קבוצת רכיבה מעורבת של נשים וגברים".

איפה את רואה את עצמך בעוד חמש שנים?

"כמובן, מחדשת ומשדרגת את העסק, מעלה את הרף האמנותי. החנות היא אהבת חיי ואני מאוד אוהבת את העבודה שלי, רואה עצמי עם עוד כמה נכדים, והכי חשוב להמשיך ולעבוד, מה שאני עושה זה החלום שהגשמתי".תגובות

End of content

No more pages to load