• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אנשי השנה: עדי ברק מנהל פאב ''עתיקה'' בתחום חיי לילה

יש חיים בלילה. פאב "עתיקה" מיצב את עצמו כמקום בילוי שמוציא בליינים גם במהלך השבוע ומייחד את עצמו בליינים שונים. עדי ברק: "אנחנו מנסים לייצר במקום חוויה שבני כל הגילים ירצו להגיע אליה"

שנת 2016, שנה שעשתה טוב לחיי הלילה. פורום ישראל מביא מאות בליינים חוץ באר שבעים בסופ"ש. מועדון הברקה לא מפסיק לחדש, "אחדש'רה" פתח את שעריו ומביא מרקם שונה של בילוי, ברים חדשים נפתחים והברים הקיימים מתפתחים.

אבל אור הזרקורים שלנו מופנה דווקא לא למקום הגדול ביותר בנגב אלא דווקא לפאב ה''עתיקה'' בב"ש, מקום בילוי שמזמן אליו צעירים ומבוגרים כאחד בניהולו של עדי ברק. עדי ביחד עם שותפיו, הצליח למתג את ימי 'רביעי ישראלי' בעתיקה לבילוי החדש והמרענן של השנה.

העתיקה, היא לא רק הכינוי לעיר הישנה בבאר שבע אלא שם של מקום בילוי תוסס שנמצא שם ומציע בין היתר, "ביר גרדן" – 15 סוגי בירה מהחבית. העתיקה שוכנת במבנה עתיק והיא מתחלקת לחלק עתיק יומין שרצפתו המהממת בת 100 שנה ולחלק שבו שוכנות הבירות. כשהם קיבלו את המקום, לדברי עדי ברק, הובהר להם שזה מקום לשימור ושאין הרבה אפשרויות לערוך בו שינוי.

מה עשיתם?

"היה פה עץ מהמם שהשארנו ובנינו מקרר חביות יחיד מסוגו שבו אנחנו משכנים את הבירות, הוספנו בר, שולחנות וכיסאות,  ולא היה צריך יותר מזה, המקום יפיפה בפני עצמו".

אז אתה האיש שעומד מאחורי העתיקה?

לא רק, אני שותף עם אחי, צחי ירון אריש ויוסי חג'ג'. האג'נדה המשותף לכולנו זה לפתח את רחוב סמילנסקי המהם, שלפי דעתנו עדיין לא מקבל את מלוא תשומת הלב הראויה לו. אנחנו מאמינים ברחוב הזה ונושמים בו ואני אפילו גר קרוב אליו.

מי קהל היעד שלכם?

כל מי שרוצה מגיל 23 ומעלה. מגיעים לכאן צעירים ומבוגרים וכולם נהנים. גם התפריט המתלווה לבירות ולכל שתיה אחרת שתוזמן לא קונבנציונאלי. יש כריכים קטנים, פיצות טעימות, טאפאסים מעניינים ועוד. אנחנו מנסים לייצר במקום חוויה שבני כל הגילים ירצו להגיע אליה".

(מתוך דף הפייסבוק של ה'עתיקה')

איך הבליינים הבאר שבעים?

"יש להם עדיין מניירות של אנשים שגרים בעיר פועלים, מבלים בעיקר בסופי שבוע. אין להם עדיין את התרבות שיש בתל אביב ובערים של ארצות אחרות שבה האנשים הולכים ללגום בירה בתום יום העבודה ולהיפגש עם החברה".

כשאתה לא בעתיקה, היכן אתה מבלה?

"העבודה שלי לא מאפשרת בילויים נוספים. אני פה רוב הזמן, אך מידי פעם מפרגן למקומות בילוי אחרים בעיר".

מה היית מציע לראש העיר לעשות?

"שיתמקד בכל מה שקשור לרישוי עסקים. מפריע לי שאין גוף אחד שמסייע למי שרוצה לפתוח עסקים, ובמקום זה מטרטרים את היזם עד כדי התשה, ממקום למקום. צריך נצי אחד ומבנה אחד שיקלו על אנשי העסקים".

פוליטיקה?

נוטה לימין, אבל שונא אותה. יש בה הרבה משחקי אגו וחוסר תרבות ויושר".

נועז?

קפצתי  לאגם מהר גבוה בהודו בלי שאהיה קשור

מסעדה?

לולה  בעיר העתיקה, ברור לא?!

חלום:

להמשיך להינות ממה שאני עושה ולשבור את יובל המבולבל

מה?

תתפלאי, אבל עשיתי קורס ליצנות רפואית, קורס קופירייטינג והגעתי למסקנה שהקהל הכי אמיתי זה הילדים. השאיפה שלי בעתיד להופיע בפניהם. שם הבמה שלי יהיה . "עדי ברדק".

תגובות

End of content

No more pages to load