• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תלמידים מב''ש תרמו 2,000 משלוחי מנות לחיילים

תלמידי מוסדות חינוך בבאר שבע תרמו וארזו למעלה מ-2000 משלוחי מנות לחיילי הנדסה קרבית המאומצים ע"י עיריית באר שבע שנים רבות

צילום: עיריית באר שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

משלוח המנות הינו מסורת מבורכת שחברו לה יחדיו, יו"ר הועדה העירונית להתנדבות ולאימוץ חיילי הנדסה קרבית, חברת מועצת העיר עו"ד מינה קלמן חדד, עיריית באר שבע בהובלת מינהל חינוך ואגף לוגיסטיקה וחירום, חברת 'כיוונים' ומתנדבים רבים.  בכל משלוח מנות מהודר, צירפו התלמידים ציור ו/או מכתב מרגש לחייל/ת ובו דברי תודה.
 
עו"ד קלמן חדד הודתה למתנדבים הרבים ובפרט לתלמידים על המבצע הנפלא והמרגש לאיסוף משלוחי מנות. חדד ציינה: "מחמם את הלב לראות את ההרתמות של התלמידים ליוזמה. התלמידים יחד עם המתנדבים הוכיחו מהי ערבות הדדית. אני רוצה להודות לחבריי מועדת ההתנדבות העירונית, מועדון רוטרי באר שבע עומרים, למתנדבים הנפלאים של המועצה לישראל יפה, ארגון צוות ולחיילים הנפלאים של הנדסה קרבית פיקוד דרום''.

''חשתי גאווה עצומה על ההירתמות של כל הגורמים בהם מערכת החינוך בבאר שבע ואגף לוגיסטיקה בעירייה למבצע משלוחי מנות
לכל חיילי הנדסה קרבית במדינת ישראל. התרומה הנדיבה השאירה לנו משלוחי מנות רבים שחולקו גם לבאר-שובע, הוסטל בית כהן, מועדוניות רווחה והן לעולים מאוקראינה. נאספו מעל 2000 משלוחי מנות והכל באהבה גדולה. מודה על הזכות להיכנס לנעליה הגדולות של יקירת העיר גאולה דישון שהחלה את המסורת ולהמשיך ולהוביל את יחידת האימוץ ".


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load