• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרוץ לראשות ההסתדרות עבר דרך ב''ש: המועמד בר דוד ערך כנס בגודמן

לכנס של רשימת עוגנים שבראשה עומד היו"ר, ארנון בר-דוד, הגיעו תומכים רבים. חלקם - אפילו מפתיעים

צילום: חיה גולן

"ישובי הנגב חזקים ומיוחדים והנשים תותחיות ואין ספק שננצח'', הכריז יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד, בכנס בחירות שהתקיים ביום ראשון בבית הספר למשחק ע''ש גודמן באר שבע.

לכנס של רשימת עוגנים שבראשה עומד היו"ר, ארנון בר-דוד, הגיעו תומכיו הרבים ביניהם, סגנו,  אבי יחזקאל, מנכ"ל ההסתדרות אופיר אלקלעי,  יו"ר ההסתדרות בנגב,  נורברט בוקובזה שמחליף את מאיר בביוף, שנבצר ממנו להגיע, אך כל המשתתפים שלחו לו דרישת שלום חמה,  יו"ר נעמת, חגית פאר והמועמדת ליו"ר נעמת נגב, סיגל סבן בלילה.

לדברי ארנון, היום ההסתדרות נמצאת בשורה ראשונה עם מקבלי ההחלטות במדינה וכולם אוהבים ומעריכים אותם, תודות לפעולות שנקט לטובת החזרת האמון בהסתדרות אבי יחזקאל, לשעבר חבר כנסת, הכריז  בנאומו כי מעולם לא נתקל במנהיג יותר מרגש מבר דוד "והכרתי המון מנהיגים מזויפים", אמר.  הבחירות יתקיימו ב-24 במאיומול ארנון יתמודד  ככל הנראה, ברשימת כולנו, עופר עיני, מי שהיה יו''ר ההסתדרות  בין השנים 2005-2014. אגב, אחד מאחיו של עופר ואביו נכחו בכנס של ארנון בר דוד ונמנים כחברי הסתדרות, עם תומכיו של ארנון.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load