• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קירות מדברים - פרויקט מרגש במחלקות הגריאטריות

ציורי קיר בעלי מסר אופטימי הוצבו במח' הגיראטרית בבית החולים ברזילי, שיתוף פעולה בין ארגון אבן לישראל, ליועץ ואיש יחסי הציבור מקסים אוקנין

צילום: גיל אייסנמן / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

במסגרת הפרויקט "קירות מדברים" של ארגון אבן ישראל,  שמפיק מקסים אוקנין - ייעוץ אסטרטגי דוברות ויח''צ, הוצבו עשרות ציורים בעלי מסר אופטימי במחלקה הגריאטרית במרכז הרפואי ברזילי באשקלון.

היוזמה נולדה מתוך הצורך להרים את המורל של המאושפזים, המבקרים והצוותים הרפואיים במחלקה וליצור בה אווירה חמה שמשפיעה לטובה על התודעה וההרגשה.

עשרות תמונות מדהימות שמעבירות מסרים מעודדים, מרגיעים ואופטימיים בגימור פרספקס שגם תורם לאקוסטיקה שנתלו במסדרונות המחלקה וגרמו לכל מי שהגיע לטקס הסרת הלוט להתפעל ולהתרגש.

היוזמים מבקשים להודות למנהלת המחלקה ד"ר נטלה בלינסון על התבונה והרגישות, לקרן המחקר על שיתוף הפעולה, למשנה לראש העיר אשקלון מישל בוסקילה מישל בוסקילה שכיבד אותנו במעמד הסרת הלוט וליצרני הקוסמטיקה SEA OF SPA  וקריסטליין על התשורות לצוותים הרפואיים כמחווה נוספת של הוקרה לרגל "יום הרופא".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load