• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

110 מצטיינים במכללה הטכנולוגית באר שבע

המכללה הטכנולוגית ב"ש ציינה את הישגי הסטודנטים בטקס המצטיינים השנתי אשר התקיים בחג החנוכה

צילום: יח''צ המכללה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

המכללה ציינה את ההישגים של הסטודנטים בטקס מצטיינים לשנת תשפ"א. בטקס קיבלו 110 סטודנטים מצטיינים משנה ב' תעודות הצטיינות בגין הישגיהם הלימודיים. מתוך כלל המצטיינים, 26 סטודנטים קיבלו הצטיינות יתרה. 

המצטיינים אשר קיבלו תעודת הצטיינות יתרה זכו גם במלגת הצטיינות וזאת כהוקרה והערכה להישגיהם הלימודיים. המלגות חולקו באדיבות המכללה ובסיוע בנק לאומי, המקיים מסורת של תמיכה ארוכת שנים בסטודנטים המצטיינים. בנוסף, הוענקו מלגות לסטודנטים מצטיינים במגמה למכונות  ע"ש ד"ר שמואל יוסיפון (ז"ל) אשר הקים את המגמה למכונות במכללה.

הטקס התקיים בסימן חג החנוכה באודיטוריום החדש ואותו הנחתה דיקאנית הסטודנטים, לירון זינו אשר ציינה לשבח את כלל המצטיינים והדגישה כי מבין מצטייני תשפ"א הנשים מהוות 43% מכלל המצטיינים. זינו ציינה "שהיא גאה על אחוז הנשים שנמנות עם מצטייני המכללה ומחזקת את בחירתן לפנות ללימודים טכנולוגיים במכללה" . בנוסף השתתפו בכנס וברכו פיני בדש , ראש מועצת עומר המשמש בהתנדבות כיו"ר הועד המנהל של המכללה כבר 20 שנים ויו"ר אגודת הסטודנטים במכללה ברק יפרח .

סיפור הצלחה בקרב המצטיינים: 

סיום טדי  - סטודנט שנה ב' במגמת הנדסאי מכונות תו"מ משולב- ממוצע: 96 
בן 40,  נשוי+2. מתגורר בבאר שבע. סיים את לימודיו התיכוניים באתיופיה ובשנת 2007 בגיל 27 עלה עם משפחתו.  עובד היום במפעלי ברום בתחום האחזקה ומעוניין להתפתח בתחום המכונות. טדי הינו סטודנט בעל הישגים גבוהים המעידים על יכולות גבוהות, מוטיבציה והתמדה במהלך לימודיו במכללה. 

אבו עדייה הנאדי – סטודנטית שנה ב' במגמת הנדסאי חשמל בתוכנית של חברת החשמל- ממוצע: 97 
בת 27, מתגוררת ברהט. בעברה לימדה מתמטיקה בבית ספר תיכון ברהט ורצתה להתפתח בתחום החשמל. התקבלה לתוכנית ייחודית של לימודי הנדסאי חשמל בשיתוף תוכנית עתידאים וחברת החשמל ומצטיינת בכל קורסי התוכנית. כמו כן, הנאדי משמשת כחונכת לסטודנטים חדשים ולחבריה לכיתה במגמת הנדסאי חשמל. 

צילום: יח''צ המכללה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'
 
לוי ביטון אור שליו – סטודנט שנה ב' במגמת הנדסה  אזרחית בוקר – ממוצע 97
בן 24, מתגורר בבאר שבע. בעברו עבר בין מספר בתי ספר תיכון וסיים בגרות מלאה בתיכון ברנקו וייס בבאר שבע. שירת כלוחם בגולני שירות מלא ומשמעותי, עבד בתחום התקשורת והסיבים האופטיים. כיום, מעוניין להתפתח בתחום הבניין ומגלה השקעה והתמדה בלימודיו אשר הובילו אותו להישגיו הגבוהים בכל קורסי הלימוד במגמה. 

אחד הסטודנטים בטקס ציין כי   -  "ההורים שלי המומים מכך שאני מצטיין , היות ובמשך כל שנות בית הספר היסודי והתיכון הייתי כל הזמן במגרש והנה הלימודים במכללה העניקו לי הזדמנות נדירה".

צילום: יח''צ המכללה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'​​​​​​​


מנכ"ל המכללה יעקב דור: ''בירך את הסטודנטים על הצטיינותם בלימודים, הצטיינות שהיא תוצאה של השקעה, התמדה ומאמץ שיטתי. הוא הוסיף כי לימודי ההנדסאים אינם פשוטים כלל. המכללה מאפשרת הנגשה של הלימודים לכלל האוכלוסיות, אך יחד עם זאת, מקפידה על רמת לימודים גבוהה.  המכללה גאה בכל הבוגרים שלה אשר נמצאים בעמדות מפתח במגוון רחב של תחומים, תרומתם של ההנדסאים לפיתוח המשק והתעשייה אינה מוטלת בספק והצורך בהם רק ילך וייגבר בשנים הקרובות''.

לירון זינו, דיקאנית הסטודנטים ומרכזת המכינות:  ''לאחר שנתיים שבהן לא נערכו טקסי הצטיינות בשל משבר הקורונה, התרגשנו השנה מאוד לחדש את המסורת. ההתרגשות של בני המשפחה ותחושת הגאווה שהם חשים מהישגיי הסטודנטים מחממים את הלב בכל פעם מחדש''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load