• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חג האורים: ראש עיריית ב''ש הדליק נר חנוכה עם ילדי עמותת אלי''ע

עמותת אלי"ע מתמחה בטיפול בתינוקות, פעוטות וילדים עם עיוורון או עם לקויות ראייה. רוביק דנילוביץ' ביקר בסניף הבאר שבעי ושימח מאוד את הילדים,כאשר השתתף איתם בהדלקת נר חמישי של חנוכה

(צילום: באדיבות עמותת אלי''ע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

באירוע מרגש הדליק היום, חמישי, ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', נר חמישי של חנוכה עם ילדי עמותת אלי"ע בעלי לקות ראייה/עיוורון בסניף באר שבע. 

מימין לשמאל: רינת בובליל -  מנהלת סניף אלי''ע באר שבע, ראש העיר וחנית כהן מנכ''לית עמותת אלי''ע (צילום: באדיבות עמותת אלי''ע)

עמותת אלי"ע, שהוקמה בשנת 1982, מטפלת כיום במעל ל-150 ילדים בחמישה מרכזים: פתח תקווה, רחובות, באר שבע, ירושלים וכפר המכבי. העמותה היא הגוף המוביל בישראל, המתמחה בטיפול בתינוקות, פעוטות וילדים מגיל חצי שנה ועד גיל שש עם עיוורון או עם לקויות ראייה. לכל ילד וילדה נבנית תכנית שיקום אישית, המותאמת ללקות הילד ובהתאם ליכולות שלו. העמותה פועלת ללא הרף בכדי לסייע לילדים לעשות שימוש מרבי בשרידי הראייה שלהם ועוזרת להם להשתלב במסגרות ההמשך המתאימות ובחברה בכלל.

חנית כהן, מנכ"לית עמותת אלי"ע: "חג האור מהווה מקור אושר עבור כל הילדים באשר הם. עבור ילדים בעלי לקות ראייה ועיוורון החג משמעותי לא פחות. ילדים בעלי לקויות ראייה או עיוורון מפצים על חוש הראייה בחושים אחרים, ולכן האווירה החגיגית והמיוחדת של חנוכה נספגת בהם ונוטעת בהם זיכרון מתוק".  

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ': "חוסנה של חברה נמדד ביכולת של כולנו להכיל, לסייע, לאפשר ולכבד את כולם. הילדים הנפלאים האלה מציבים בפנינו מראה יומיום ומזכירים לנו את החשיבות של  שמחת חיים, רצון ושאיפה להצליח - והכי חשוב לחייך תמיד. הם האור שלנו. חג חנוכה שמח''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ 

תגובות

End of content

No more pages to load