• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משען ב''ש חגג 25 שנה להקמתו - עם פרחים לדיירת הותיקה ביותר

האירוע צויין במסגרת טקס הדלקת נרות חנוכה והענקת זר פרחים לדיירות הכי ותיקות בבית. קרולין הכהן בת ה-98 הצטרפה למשען באר שבע בשנת 2000

הדיירת קרוליין הכהן ומנהל הבית הראל פורטנוי. צילום: יח''צ משען

בית משען באר שבע חוגג בימים אלו 25 שנים להקמתו . האירוע צויין במסגרת טקס הדלקת נרות חנוכה והענקת זר פרחים לדיירות הכי ותיקות בבית. קרולין הכהן בת ה 98 הצטרפה למשען באר שבע בשנת 2000. דורה דרבינוביץ בת 87 הפכה לדיירת במשען באר שבע לפני 20 שנה. כן נציין את הדיירת סימונה פרץ שנכנסה בינואר 2000 .את האירוע הנעימו הצמד ריקי ואלכס .

בית משען באר שבע הוקם בידי משען כחלק מהאסטרטגיה של חברה לתועלת  הציבור שמבקשת לקיים שירותי דיור מוגן לכלל אזרחי ישראל לרבות בפריפריה ולא במרכז הארץ. משען מפעילה גם בית בחיפה ובירושלים וחולון לצד הבתים במרכז תל אביב .
מנכ"ל משען , עמרי כהן,  בירך את דיירי ועובדי משען באר שבע על עשרות שנות עשייה וגם על ההתמודדות עם האתגר הקשה של המגיפה שפרצה לפני כשנתיים. 

משען רואה במפעל הדיור המוגן שירות לציבור שלא על מנת להפיק רווחים. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ 


תגובות

End of content

No more pages to load