• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רצין לשיוויון: ילדים ונערים מעמותת ''מאירים'' השתתפו במירוץ ב''ש

מרוץ ב''ש, מתקיים זו הפעם השמינית, כלל הערב ילדים ונערים עם צרכים מיוחדים, שרצו לצד המדריכים ומנכ''ל העמותה - וריגשו את כולם

צעירי עמותת מאירים במרוץ לילה באר שבע. צילום: באדיבות דיאגו מיטלברג

מרוץ LIGHT RUN IKEA באר שבע התקיים הערב, רביעי, בפעם השמינית. מתוך אלפי המשתתפים והרצים השתתפה גם  קבוצה מיוחדת במינה. היום (24 בנובמבר) הוזנקו עשרות חניכי ומתנדבי תכנית "אור כוכבים", המופעלת על ידי עמותת "מאירים" למקצה העממי בן 2.5 ק"מ. הקבוצה רצה יחד עם מנהלי העמותה, וכמובן עם אלפי המשתתפים שפקדו את המרוץ. ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': "התרגשתי לראות את קבוצת הרצים המיוחדת, החבר'ה המופלאים האלה, שבחרו לרוץ איתנו פה היום. הם מלמדים את כולנו שיעור לחיים על מהם כוח רצון, נחישות והתמדה".

רצים לשוויון: כשחודש קידום השוויון לאנשים עם מוגבלויות בפתח, השתתפה קבוצת ריצה של עמותת מאירים במרוץ  LIGHT RUN IKEAבאר שבע שהתקיים מוקדם יותר הערב. בקבוצת הריצה השתתפו צעירים (ילדים ונוער) עם צרכים מיוחדים בליווי של המתנדבים שלהם וראשי עמותת "מאירים" שמפעילה את תוכנית "אור כוכבים". למעשה, זו הפעם הראשונה שקבוצת הריצה של תכנית "אור כוכבים" השתתפה במרוץ LIGHT RUN IKEA באר שבע, ולא נראה שזו הולכת להיות הפעם האחרונה, לאור ההתרגשות שנרשמה מצדם של חברי הקבוצה בסוף הריצה.

המרוץ התקיים בפעם השמינית והוא כלל מקצים למרחקים: 21.1 ק"מ (חצי מרתון), 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2.5 ק"מ – כשהזינוקים החלו בשעה 18:45. קבוצת הריצה מ"אור כוכבים" הוזנקה במקצה הראשון בן 2.5 ק"מ.

תכנית "אור כוכבים" של עמותת מאירים כוללת מאות חניכים, ילדים, נערים ובוגרים בעלי מוגבלויות שונות וצרכים מיוחדים. הפעילות מובלת על ידי צוות עמותת "מאירים" ועל ידי מאות בני נוער המתנדבים בפעילויות השונות לאורך השנה. מטרת התוכנית היא להגיע לכמה שיותר ילדים בעלי צרכים מיוחדים באזור הפריפריה הדרומית, ולסייע להם ולמשפחותיהם במגוון דרכים ופעילויות לאורך השנה.

יזהר נבון, מנכ"ל עמותת מאירים, שבעצמו רץ יחד עם הקבוצה: " אני מעריץ כל משתתף ומשתתפת מהקבוצה. אני יודע שהיה להם לא פשוט, והעובדה שהם עמדו באתגר הזה מראה עליהם המון. בפתיחת חודש קידום השוויון לאנשים עם מוגבלויות אנחנו אומרים לחבורה המופלאה הזו - השמיים הם הגבול".על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load