• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מיצג ייחודי ממבצע שומר החומות - בשלוחת רפאל ב''ש

ראש העיר באר שבע חנך מיצג ייחודי של מיירטי כיפת ברזל ממבצע "שומר החומות" בשלוחת הפיתוח של רפאל בעיר

צילום: חברת רפאל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' חנך השבוע  מיצג ייחודי של מיירטי מערכת כיפת ברזל של שלוחת רפאל בעיר באר שבע. האירוע התקיים בנוכחות הנהלת העיר ובמעמד ראש חטיבת מחקר פיתוח והנדסה ברפאל, סמנכ"ל בכיר, ד"ר צחי גליקמן.

מדובר במיצג ייחודי של מערכת כיפת ברזל הכולל מיירט כיפת ברזל לצד טילי החמאס אשר יורטו במהלך מבצע "שומר החומות". מיצג זה מסמל את פעילות החברה, המפתחת ומייצרת את מערכות ההגנה שמגנות על תושבי הדרום.

רפאל פועלת מזה שנים רבות למען בטחון המדינה, הגעתה לבאר שבע היא חלק משמעותי בחיבור אנשי הדרום לנושא. מבצע "שומר החומות" נתן משנה תוקף לחיבור בין העובדים של השלוחה לבין ההגנה על הבית בדרום.

לאחרונה רפאל ציינה שנתיים להקמת שלוחת הפיתוח שלה בפארק ההייטק גב-ים-נגב בעיר. השלוחה מונה עשרות עובדים בעלי תארים טכנולוגיים, הנדסיים, מתקדמים והינם תושבי באר שבע והסביבה, אשר מקיימים שיתופי פעולה משמעותיים עם אוניברסיטת בן גוריון עם גופי הביטחון השונים והקהילה המיוחדת של העיר.
 
רוביק דנילוביץ' ראש העיר באר-שבע: "אני מברך את פעילות חברת רפאל בהגנתה על תושבי מדינת ישראל. באר שבע הופכת למרכז פיתוח, ידע וטכנולוגיה בינלאומי פורץ דרך. החיבור בין האקוסיסטם הייחודי שמתקיים בבאר שבע, רובע החדשנות, ההון האנושי והיכולות של חברת רפאל יביאו יחד להישגים חסרי תקדים."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load