• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הרמת כוסית ל-InNegev

InNegev חממת הטכנולוגיה הדרומית ערכה אירוע הרמת כוסית ומפגש דירקטורים ושותפים

מפגש שותפים ודירקטורים אינגב. צילום: ניק סמירנוב / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

האירוע התקיים באולם האירועים 'יין בלול', בקיבוץ חצרים,  בנוכחות אלי בן סימון, יו"ר חממת InNegev, ארנון קולומבוס, מנכ"ל חממת  InNegev, אניה אלדן, סמנכ"לית הזנק ופיתוח עסקי ברשות לחדשנות וניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון.  תחת הקונספט "קידום מטרות משותפות לקידום החדשנות בנגב" נהנו האורחים מארוחת בוקר שכללה נאומים מפי מנהלים בכירים בחברה לצד דירקטורים ושותפים עסקיים בחממה.

אלי בן סימון, יו"ר חממת InNegev, בירך את הנוכחים ודיבר על מטרתו לחבר את פועלה של  InNegev לכדי חוד החנית של תעשיית ההייטק הדרומית.

בנוסף, הציג בן סימון את הפעילות הענפה של החממה בשנה האחרונה וציין כי על אף מגבלות הקורונה, טופלו ונבחנו מאות חברות הזנק שונות, ובכוונתם להשקיע בעשרות מהן בשנים הקרובות.

אניה אלדן, סמנכ"לית הזנק ופיתוח עסקי ברשות לחדשנות, דיברה על האתגרים הרבים המלווים בהקמת חממה טכנולוגיה בפריפריה וציינה כי למרות קשיים אלה, מתפתחת בנגב תעשייה עתירת ידע, הודות להון האנושי והודות לפעילות השותפים והדירקטורים בחממת InNegev.

ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון, הציג את היוזמות הרבות שעתידות להתפתח בנגב, כמו: פיתוח אזורי תעסוקה חדשים, פיתוח פארק לוגיסטי ועוד. בנוסף אמר זמיר כי המועצה תעשה את כל הנדרש על מנת להבטיח את הצלחת החממה הטכנולוגית הדרומית.

את סיום האירוע חתם מנכ"ל חממת InNegev, ארנון קולומבוס שהציג את חזון החממה ובירך את מנכ"ל קרן יקא, זאב מילר על הצטרפות הקרן לבעלי המניות של החממה. כמו כן, ציין קולומבוס כי InNegev בוחנת לעומק שיתוף פעולה עם עשרות סטרטאפים מבטיחים ומתמקדת בארבעה תחומי פעילות מרכזיים: חקלאות, פודטק, תעשייה 4.0 וקלינטק, והוסיף כי החממה החלה בשיתופי פעולה מעניינים עם גופים, כמו: חממות טכנולוגיות שכנות בנגב, אוניברסיטת בן גוריון, מכון וולקני, מכוני המחקר, מרכז רפואי סורוקה ועוד.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load