• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע הצדיעה למייסדיה וותיקיה

טקס הוקרה חגיגי ומרגש למייסדי וותיקי העיר באר שבע התקיים לאחרונה באולם מועצת העיר

צילום: נעמי גרשקוביץ / עיריית באר שבע - שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

ערב ההוקרה התקיים בנוכחות משתתפים רבים ובמעמד מ"מ וסגנית ראש העיר מחזיקת תיק החינוך ד"ר חפצי זוהר, יו"ר וועדת ההיגוי למיזם הנחלת מורשת מייסדי העיר, חברת מועצת העיר עו"ד מינה קלמן חדד, רכזת הפרויקט לנוער בעיר מטעם חברת "כיוונים" שוש לוי ואישי ציבור רבים.

כזכור, כדי למנוע את אבדן סיפוריהם האישיים של המייסדים ושל ותיקי העיר, התאגדו בניהם של מייסדי העיר, אשר שורשיהם בבירת הנגב: שרה חסון, יוסף מוסטקי ודודו גרינשפן יחד עם עיריית באר שבע, חברת "כיוונים", רא"ם אוניברסיטת בן גוריון – ארכיון הנגב ע"ש דוד טוביהו ותוכנית הקשר הרב דורי וביחד כולם פועלים לאיסוף חומרים מימיה הראשונים של באר שבע שלאחר מלחמת השחרור לצורך שימור מורשת המייסדים. איסוף החומרים בשנים האחרונות נעשה כאמור על ידי תלמידים, בעזרת מרכז המצוינות העירוני למנהיגות ומעורבות חברתית (מחלקת נוער עירונית).

למתנדבים הוענקו תעודות הוקרה והספר "פרקי אבות – פירוש ישראלי חדש".

צילום: נעמי גרשקוביץ / עיריית באר שבע - שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'​​​​​​​

מ"מ וסגנית רה"ע מחזיקת תיק החינוך, ד"ר חפצי זוהר: " מדובר במיזם מופלא. כל אחד ממייסדי העיר הביא עמו את הלהט הייחודי והחלומות האישיים, שיחד התחברו לעיר בעלת מסורת, קדמה, התפתחות ופריצות דרך. עיריית ב"ש עם הפנים לעתיד מוקירה ומעריכה את מייסדיה וותיקיה ותרומתם החשובה לעיצוב דמותה של העיר ".

יו"ר ועדת ההיגוי למייסדי העיר, חברת מועצת העיר, עו"ד מינה קלמן חדד: " למידת העבר תוך שילוב דור העתיד, מערכת החינוך ותלמידי התיכון במיזם המתעד את פעילותם החלוצית של מייסדי העיר מחזק את הקשר הבין דורי וחשוב מאין כמוהו. הדור הצעיר שלומד ממעשי בוני העיר ומייסדיה חש את הרוח המיוחדת, זו המניעה לתרומה, לנתינה ולעשייה מתוך תחושת שליחות ואהבה."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load