• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מבצע ''אמץ חתול''

'קבוצת חיפה' מממנת סלי אימוץ למשפחות שיאמצו את חתולי הרחוב מהמפעל הדרומי

אחד החתולים שנאספו מהמפעל. צילום: מריה גוצ'נקו (שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

למעלה מ -10 חתולי רחוב זכו לבית חם במסגרת במבצע "אמץ חתול", מיזם מיוחד שמטרתו מציאת בית חם לחתולי הרחוב המסתובבים בשטח המפעל הדרומי "חיפה נגב טכנולוגיות" הממוקם במישור רותם. מבצע זה נולד מתוך הצורך למצוא פתרון לחתולים תוך שמירה והקפדה על תקני הבטיחות הבין לאומיים עליהם המפעל שומר באדיקות. 

הנהלת מפעל "חיפה נגב"  שמה לב שיש לא מעט חתולי רחוב המסתובבים בשטח המפעל, על מנת למגר את התופעה ולהמשיך לשמור על הבטיחות המפעל הם יזמו רעיון ייחודי. במקום להרחיק את החתולים, החליטו לצאת במבצע אמץ חתול ופירסמו ברשתות החברתיות מודעות לשם איתור משפחות מאמצות עבור החתולים, כאשר הנהלת קבוצת חיפה תממן את סל האימוץ. מבצע זה למעשה שומר על תקן הבטיחות במפעל, אך גם שומר על בטחונם של החתולים המסתובבים באזורי המפעל בהם מסתובבים כלי רכב כבדים, שורר חום גבוה וקיימת סכנה לבריאותם.

כחלק מהמבצע צוות המפעל מרכז את כל הפניות שמגיעות, כאשר משפחה מאמצת פונה להנהלת המפעל, נאספים החתולים ומופנים לקבלת טיפול וטרינרי בטרם העברתם לבית המשפחה. עד כה זכו כ- 10 חתולים לבית חם ברחבי הארץ.

המודעות שפורסמו זכו לאהדה רבה בין העובדים והופצו לציבור הרחב, ואף קיבלו התייחסות מצד חברת הכנסת יסמין סאקס פרידמן. יסמין אשר פועלת שנים רבות למען בעלי החיים וזכורה כמובן מנאומה בכנסת בו הביעה דאגה גם לחתולי הרחוב, התרגשה והתקשרה להנהלת המפעל כדי לברך על היוזמה ואף נפגשה עם מנכ"ל הקבוצה מוטי לוין. על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load