• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מצדיעים לד"ר רות פרנקל

בטקס מרשים אשר התקיים בשלוחת אוניברסיטת בן גוריון באילת, הוענק לחברת מועצת העיר ד"ר רות פרנקל, אות הוקרה מיוחד על הקמת מסלול לתעודת הוראה למורים בבתי ספר על יסודיים באילת

מימין פרופסור פוריה, ד"ר רות פרנקל, פרופסור היימס (צילום: עיריית ב''ש)

ד'"ר פרנקל אשר שימשה בעבר מנהלת תחום העל יסודי באגף החינוך בעיריית באר שבע, הקימה לפני 8 שנים את המרכז להכשרת מורים תיכוניים בו סיימו בהצלחה 200 סטודנטים אשר סיימו מסלול הסבת אקדמאים להוראה. 

כל המורים שובצו להוראה במוסדות התיכוניים בעיר אילת, משימה בעלת חשיבות עליונה לאור העובדה שהעיר הדרומית מרוחקת ומתקשה לגייס מורים למערכת החינוך. 

בטקס החגיגי בו השתתפו פרופסור חיים היימס, רקטור אוניברסיטת בן גוריון, פרופסור יניב פוריה, רקטור אוניברסיטת בן גוריון באילת, מרצים וסטודנטים, הוענק אות לד"ר פרנקל הנרגשת מהמעמד. 

פרופסור היימס, אמר על רותי "האישה והאגדה", ציין לשבח על הצלחתה להוביל במסירות מתוך שליחות אמית למען יציבותה וביסוסה של מערכת החינוך וצוות ההוראה המקומי באילת שהשתלב בה. 

פרופסור היימס, דיבר גם על ההכרות שלו עם ד"ר פרהקל רות בטיפול בילדים ונוער בבאר שבע לאורך שנים רבות,
"לרותי יש הרבה יותר ילדים מאשר ילדים ביולוגיים שלה, יש הרבה הרבה מאד ילדים, ילדות ונערים מבאר שבע ומקומות אחרים אשר חבים לה את העתיד שלהם.  בגלל שלא נתנה לילד או ילדה אשר טיפלה או פגשה ליפול בין הכסאות", אמר רקטור אוניברסיטת בן גוריון. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load