• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חוזרים לתרבות: הצגה חגיגית ל''המשפט'' בגודמן

בין המוזמנים: אפרת זיו אספיס מנכ"לית הפרינג', פרופ' אייל שיינר יו"ר הוועד המנהל של תיאטרון באר שבע, עופר ליפשיץ יו"ר ההנהלה הציבורית יו"ר ההנהלה הציבורית של גודמן ויאיר נגיד ראש מנהל תרבות של באר שבע

אפרת זיו אספיס מנכ"לית הפרינג', פרופ' אייל שיינר יו"ר הוועד המנהל של תיאטרון באר שבע, עופר ליפשיץ יו"ר ההנהלה הציבורית יו"ר ההנהלה הציבורית של גודמן ויאיר נגיד ראש מנהל תרבות של באר שבע (צילום: אוראל שדה)

בשבוע שעבר התקיימה בגודמן בית הספר למשחק ההצגה החגיגית של "המשפט"- הצגה חדשה בהפקת גודמן בבימויו ובעיבודו של הבמאי אריאל וולף.

מדובר בהצגה הראשונה של גודמן המוצגת בפני קהל מאז תחילת ימי הקורונה.

"המשפט" של גודמן הוא  עיבוד ייחודי לרומן הידוע של קפקא שנחשב לאחת מהיצירות המשפיעות של המאה ה-20.

בהצגה עלילת הרומן הידוע והקאנוני של קפקא מותאמת למציאות של ימינו המושפעת מתרבות הפייק ניוז, תוכניות ריאליטי והרשתות החברתיות והמבנה האסתטי של ההצגה מושפע מתוכנית הריאליטי "האח הגדול".

בין המוזמנים שכיבדו בנוכחותם את האירוע החגיגי: אפרת זיו אספיס מנכ"לית הפרינג', פרופ' אייל שיינר יו"ר הוועד המנהל של תיאטרון באר שבע, עופר ליפשיץ יו"ר ההנהלה הציבורית יו"ר ההנהלה הציבורית של גודמן ויאיר נגיד ראש מנהל תרבות של באר שבע.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load