• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צעירות משנות עולם בדימונה

קהילת צעירות משנות עולם דימונה התנדבו במרכז הרב נכותי המופעל על ידי עמותת יחדיו בפעילות מרעננת במיוחד

צעירות משנות עולם בדימונה (צילום: באדיבות עמותת יחדיו)

לאחרונה, לרגל חג הט"ו בשבט, הגיעו קהילת צעירות משנות עולם מדימונה לפעילות התנדבותית למען מטופלי המרכז הרב נכותי בדימונה, שהינו מפעל שיקומי המעסיק למעלה מ-150 בעלי מוגבלויות בעיר. במסגרת הפעילות שתלו הצעירות שתילים עם המטופלים בפעילות יצירתית וכיפית, חילקו להם מארזי פירות יבשים והעבירו להם פעילות ברוח חג.  

מיזם צעירות משנות עולם הינו מיזם הפועל בפריסה ארצית בשיתוף פעולה בין קרן גנדיר, ביטוח לאומי ועמותת יחדיו. המיזם פונה לאוכלוסיית הצעירות והרווקות בגילאים 18-27 הרוצות לפעול למען שינוי בעיר מגוריהן. הצעירות בקהילה מפתחות ידע ומדברות על המשמעות של להיות אישה צעירה ביישוב בפריפריה, כיצד הן יכולות להגשים את עצמן ואיך הן יכולות לפעול למען העיר שלהן, דבר שמעלה את תחושת המסוגלות והביטחון העצמי.

קהילת צעירות משנות עולם בדימונה הינה קהילה פעילה ואקטיביסטית והיא מונה כ-50 צעירות במעגלים שונים הפועלות לשינוי ותרומה משמעותית בעיר. בשנה האחרונה המשיכה הקהילה את הפעילות שלה באמצעות מפגשי זום ואירועי שיא בנושאים שמקדמת הקהילה, בין היתר באמצעות מרצים מבחוץ. בימים אלה הקהילה מתרחבת וקוראת לצעירות נוספות להצטרף להובלת השינוי.

אל"מ (מיל.) יאיר באר, מנכ"ל עמותת יחדיו ציין כי "הפעילות של צעירות משנות עולם הינו המשך ישיר של מיזם נערות משנות עולם שהוקם בעמותת יחדיו לפני מספר שנים. זהו פרויקט מחולל שינוי במרחב ומייצר השפעה מרחבית משמעותית. הקהילה בדימונה היא דוגמא לכך שגם בשנה כל כך מאתגרת אפשר להמשיך לפעול במעגלים החברתיים ולהעמיק את ההשפעה, במיוחד בפן החברתי, בתקופה שכזו". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load