• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הקונצרט בלובי הפתיע את עובדי סורוקה

מאסטרו ניר קברטי על הפסנתר יחד עם הכנר הצעיר והמוכשר אסי מתתיאס ניגנו קטע מתוך היצירה "רוזמרין היפה" מאת המלחין והכנר קרייזלר

צילום: הועבר ע''י צבי תקשורת

הצוות של המרכז הרפואי סורוקה עובד בלי הפסקה כבר תקופה מאוד ארוכה. אז רק תארו לכם איך הם הגיבו כאשר, בהפתעה מוחלטת,  התיישב מאסטרו ניר קברטי על הפסנתר בלובי בית החולים ואליו הצטרף הכנר הצעיר והמוכשר אסי מתתיאס. השניים, ניגנו קטע מתוך היצירה "רוזמרין היפה" מאת המלחין והכנר קרייזלר. היצירה לא נבחרה סתם, מסתבר שלקרייזלר יש קשר לתחום , הוא התחיל לימודי רפואה והחזיק כשנתיים עד שהחליט שהמוסיקה היא חייו.

הדואט הקצר לכינור ופסנתר שביצעו קברטי ומתתיאס בלובי בית החולים היה חלק מצילומים לקונצרט מחווה לצוות הרפואי בסורוקה כחלק מהסדרה המקוונת "מייד אין ב"ש" של הסינפונייטה הישראלית באר שבע. לצילומים הצטרפו גם פרופ' מוטי קליין, מנהל היחידה לטיפול נמרץ ופרופ' ויקטור נובק, מנהל מחלקה פנימית שגם ניהל תקופה ארוכה את מחלקת הקורונה בבית החולים. מסתבר שהשניים, חובבי מוסיקה קלאסית מושבעים וגם חלק מהועד המנהל של התזמורת.

בזמן הצילומים נרשמה התרגשות גדולה של הצוות הרפואי שנכח באותו זמן בלובי, הרי זה כבר ידוע שמוסיקה טובה מרוממת את הנפש ואין מי שמגיע להם יותר מהצוות הרפואי שעובד לילות כימים בתקופה מאתגרת זו.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load