• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אור ושמחה במקלט נעמ''ת לנשים נפגעות אלימות בחסות ארגון אבן ישראל

ביום שני, נר חמישי של חנוכה, הגיעו פעילי ארגון אבן ישראל למקלט נעמת שבו שוהות נשים נפגעות אלימות עם ילדיהן, כדי לשמח אותם במסיבת חנוכה ובמתנות נדיבות, מושקעות ומגוונות לרגל החג

צילום: יהודה פישל

האירוע הופק בשיתוף יו"ר נעמ''ת חגית פאר ומנהלת המקלט יעל לוין שעדכנו את ראשי אבן ישראל בהעדפות שלהן לגבי תוכן האירוע והמתנות לנשים ולילדיהם, תוך שהן לוקחות בחשבון את גילאי הילדים ואת הצרכים ההתפתחותיים שלהם.

לקראת תחילתו של האירוע המשמח, נכנסו ראשי הארגון והמתנדבים למקלט עם ארגזים עמוסים במצעים, שמיכות, מגבות, צעצועים  התפתחותיים, מוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה, כיבוד ושקיות הפתעה מתוקות.

בשעה היעודה התכנסו הנשים באולם שבמעון יחד עם ילדיהם להדלקת נר חמישי של חנוכה ולמסיבה שכללה מופע להטוטנות וקרקס, סדנת בלוני צורות וג'אגלינג, שירה ואכילת סופגניות.

צוות המקלט, שסייע למתנדבות הצעירות של אבן ישראל לחלק את המתנות, ציין את השפע, האיכות והמגוון של המוצרים שעלו על כל הציפיות, שימחו את הנשים ואת ילדיהן וחיממו את ליבן מאד.

​​​​​​​מנהלת המקלט יעל לוין סיכמה את האירוע בהתרגשות והודתה לארגון על היוזמה להעניק תשומת לב ומשאבים לטובת הנשים והילדים שארגון נעמת מסייע להן בהיחלצות ממעגל האלימות. 

תגובות

End of content

No more pages to load