• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלן קאר מחפשת את המעשן הכי כבד של אזור הדרום

מעשנים כבדים? רוצים להפסיק? לרגל פתיחת הסניף החדש בבאר שבע, רשת אלן קאר, רשת בינלאומית לגמילה מהתמכרויות, מעניקה סדנה חינם

אלן קאר (צילום: יח''צ)

 החודש נפתח לראשונה בבירת הנגב, באר שבע, הסניף החדש של אלן קאר, רשת בינלאומית לשחרור מהתמכרויות. לרגל הפתיחה, החליטה הרשת לחפש את המעשן הכבד ביותר בבאר שבע והסביבה, על מנת לסייע לו סוף סוף להיגמל.

בבאר שבע, האוכלוסייה המעשנת הנה גדולה, 1 ל-4, מעשן, ויש לעשות שינוי מהיר ולהפחית את מספר האנשים המעשנים, הן בשל הקורונה והן בשל שלל סיבות בריאותיות אחרות.

מי שייבחר, ייהנה מסדנה ללא תשלום ומפגישות חיזוק אישיות במידת הצורך למשך שנה שלמה. הקהל הרחב מוזמן לדף הפייסבוק של אלן קאר, ובפוסט הפעילות להרחיב אודות אותו מעשן ועל הרגלי העישון, ניתן גם בהודעה פרטית – עד ה-17.12.

ייחודה של השיטה של אלן קאר הוא שהיא לא רק מלמדת אנשים איך להפסיק לעשן אלא היא גם מבטלת את הרצון לעשן והגעגוע לסיגריות ומאפשרת למי שהפסיק להמשיך ליהנות מהחיים בלי לפצות את עצמו באכילה מוגברת, בלי לקנא במעשנים אחרים או להתגעגע לסיגריות ובלי לשנות הרגלים – להמשיך לשתות קפה (אין צורך להיגמל גם מקפאין), אלכוהול, לצאת עם חברים לבילויים. במפגש עצמו אין שימוש בתרופות, תחליפים, טיפולים או גימיקים, איננו עוסקים בהפחדות או שיחה על נזקי העישון, הרי כל זה ידוע לכל, סיגריות זה לא בריא.


תגובות

End of content

No more pages to load