• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מינוי חדש: יובל כהן - מנהל בית הלוחם בבאר שבע

כהן, חבר קיבוץ ארז, שימש בעבר, בין היתר, כמשנה למנכ"ל ארגון "השומר החדש" וכסמנכ"ל "עמותת איילים"

יובל כהן (צילום: אמיר רוזנבליט)

יובל כהן, חבר קיבוץ ארז, נבחר בימים אלה לתפקיד מנהל בית הלוחם בבאר שבע, במקומו של גילי מולכו, שסיים את תפקידו. כהן, נשוי ואב לשלושה ילדים, הינו נכה צה"ל בעל ניסיון ניהולי עשיר ושימש בעבר, בין היתר, כמשנה למנכ"ל ארגון "השומר החדש" וכסמנכ"ל "עמותת איילים". 

עם כניסתו לתפקיד, אמר כהן לחברי בית הלוחם: "אני חש כי נפלה בחלקי זכות גדולה להגיע לבית המופלא הזה – ולהיות חלק ממשפחת וארגון נכי צה”ל. אני מתחייב, בשמי ובשם כל הצוות, לעשות כל מאמץ לשים את החבר במרכז העשייה, לפעול בשוויוניות, בשקיפות, במקצועיות, בשירותיות, לתת מכל הלב, להוביל את המקום ללמידה מתמדת ולהתחדשות . אנחנו כאן על מנת לתת לכם, חברי הבית, תחושת ביטחון ושייכות....למרות התקופה המורכבת, צוות מנהלי האגפים כולם ואנוכי – עושים ונעשה הכל ונהיה קשובים לכם ולצרכים אותם תעלו בפנינו".

בית הלוחם באר שבע, שבראש ההנהלה הציבורית שלו עומד אריק בר שדה, הוא מרכז ספורט שיקום ופעילות חברתית לנכי צה”ל ובני משפחותיהם, המופעל על ידי ארגון נכי צה”ל בבירת הנגב והאזור. השירותים שבית הלוחם מעניק עונים על צורכי אוכלוסיית נכי צה”ל והם נגישים מבחינה פיזית ומבחינה ארגונית לאוכלוסייה זו.מרכזי בית הלוחם כוללים בריכת שחייה מקורה וחצי אולימפית, מדשאות, חדר כושר, אולמות ספורט, חדרי משחקים, מועדון קריאה, אולם תרבות וחדרי פעילות ייחודיים, כמו סנוקר ופילאטיס. 

תגובות

End of content

No more pages to load