• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הנערה שמתגייסת עבור קשישי העיר

‏אור בן שבת, תלמידת י"ב ממקיף ו' בבאר שבע ושגרירה בארגון Lead, הקימה פרויקט מיוחד עבור קשישי העיר במסגרת הכשרתה בארגון, במסלול לפיתוח מנהיגות. עיריית באר שבע בשיתוף חברת "אדמה" אפשרו את ההקמה וההפעלה

צילום: באדיבות אור בן שבת / צבי תקשורת

אור בן שבת, תלמידת י"ב ממקיף ו' בבאר שבע ושגרירה בארגון Lead, הקימה פרויקט מיוחד עבור קשישי העיר במסגרת הכשרתה בארגון, במסלול לפיתוח מנהיגות. עיריית באר שבע בשיתוף חברת "אדמה" אפשרו את ההקמה וההפעלה של צוות דרום בעיר.

אור יזמה את הפרויקט ״והדרת״, בו היא וחבריה מחלקים עוגות לקשישים ברחבי העיר, כדי להמתיק להם את סופי השבוע. הענקת העוגות הן החלק השולי בפרויקט הזה, זאת מפני שאור והחברים שרתמה למיזם, מעניקים לאוכלוסייה המבוגרת גם אוזן קשבת ומפיגים להם את הבדידות. היחס האישי, הפנים המחייכות והמחשבה שמישהו דואג להם, נותנת לקשישים אנרגיות חדשות ותחושת חיוניות, בפרט בימי הקורונה.

מטעם אדמה מכתשים נמסר: "אנחנו באדמה מכתשים גאים באור על המיזם הערכי שהקימה, על רתימת חבריה למען קשישי העיר ולטובת החברה כולה. בוגרים נוספים מסניף LEAD באר שבע, שנפתח בשיתוף 'אדמה מכתשים', הקימו מיזמים נפלאים המוכיחים שוב ושוב כי בעיר באר שבע לא מתפשרים על איכות.

תגובות

End of content

No more pages to load