• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תלמידות מקיף אמי''ת בב''ש לא מוותרות על ההתנדבות

הלימודים מקוונים, אבל ההתנדבות בשטח נמשכת: תלמידות תיכון אמי''ת בב''ש חילקו עציצים וכרטיי ברכה לצוותים הרפואיים ולמאושפזים בסורוקה

צילום: דוברות אמי''ת
הלימודים בכיתה אינם נראים באופק ומתקיימים באופן מקוון. במקיף אמי''ת באר שבע הבינו שאי אפשר להסתפק בלימודים מקוונים בלבד וצריך למצוא גם דרכים למפגשים פנים אל פנים.

המנהל,  צוריאל רובינס גילה כי התנדבויות הם דרך מותרת לפגוש תלמידים גם בימי הסגר ולכן החליט לקיים התנדבויות כאמצעי למפגש ולא רק כמטרה בפני עצמה.

כך התגייסה כיתה י' 7, יחד עם המחנכת שרונה חדד ורחל היועצת להכנת עציצים מבטון, בתוכם שתלו פרחים. במקביל, תלמידי כיתה י' 6 יחד עם המחנכת אורטל דהן הכינו כרטיסי ברכה ואספו ממתקים  - אותם העניקו עם העציצים לצוות הרפואי, כמו גם לחולים המאושפזים בבית החולים סורוקה, בדגש על רופאים במחלקת קורונה.

נעמה בן חמו תלמידת י' 6 משתפת: "תחושה של סיפוק מאוד גדולה להיפגש עם חברים, לעשות יחד מעשה טוב ולשמח את הצוותים הרפואיים ששומרים עלינו".

אורטל דהן מחנכת כיתה י' 6: "בתקופה זו של ריחוק חברתי נפגשנו למען מטרה כל כך חיובית. היה מאוד ממלא לראות את התלמידים נפגשים ויוצרים הצוות הרפואי שמח והעריך מאוד את ביקורנו במחלקה".

"צוותי הרפואה שמחו לראות שהתלמידים לא שוכחים גם את צוותי הרפואה", מעיד צוריאל רובינס, המנהל שמציין כי התלמידים שמחו גם על ההתנדבויות וגם על עצם המפגש. "גם תלמידים שפחות התחברו ללמידה מרחוק פתאום הופיעו להתנדבות".


2 archivos adjuntos
תגובות

End of content

No more pages to load