• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המנהלנית המצטיינת ל-2020: ציפי מהרבני מאוני' בן גוריון

בנימוקים תן הפרס היוקרתי על שם אמיר שחר ציינו חברי השיפוט את מהרבני לשבח על ניהול מקצועי ויצירתי, על מוסר עבודה ויחסי אנוש ראויים לציון עלמם הסגל האקדמי, המנהל, סטודנטים והמשתלמים

ציפי מהרבני (צילום: יח''צ - ללא קרדיט)

גאווה באר שבעית: ציפי מהרבני, המנהלת אדמיניסטרטיבית של המחלקה לכימיה באוניברסיטת בן גוריון, זכתה בתואר המנהלנית המצטיינת לשנת 2020 מטעם החברה הישראלית לכימיה.

בנימוקים תן הפרס היוקרתי על שם אמיר שחר ציינו חברי השיפוט את מהרבני לשבח על ניהול מקצועי ויצירתי, על מוסר עבודה ויחסי אנוש ראויים לציון עלמם הסגל האקדמי, המנהל, סטודנטים והמשתלמים.

עוד כתבו השופטים: ''ציפי מילאה בהצלחה וביצירתיות משימות חשובות, כגון: קליטת חברי סגל צעירים, סיוע במציאת גנים ובתי ספר לילדיהם, ייעוץ במציאת דיור ונושאים רבים אחרים שאינם כלולים בהגדרת התפקיד וכלה בדאגה למגורים, טיפול במלגות, דאגה למשפחותיהם ועוד. ציפי ממלאת תפקיד מרכזי בתכנית מארי קירי לתלמידי תיכון. כולל קליטת תלמידים,  מעקב אחר הפעילות וקשר עם גורמים התומכים בתכנית מחוץ לאוניברסיטה, טיפול  בתלמידי המחקר , מעקב אחר מצבם האקדמי כולל מינויים, מלגות ופרסים''.

''ציפי היא גורם מרכזי במחלקה, מגבשת מסיבות ימי הולדת, אירועים מחלקתיים, מסיבות פרישה של הסגל הבכיר והמנהלי, ארגון כנסים, השתלמויות וטיולים. ציפי היא הכתובת הראשונה לכל נושא, היא קשובה, אכפתית, מגלה רגישות, אמפתיה ורצון לסייע. היא מבורכת  בתקשורת בין אישית גבוהה, משרה אוירה נעימה במזכירות המחלקה ומעניקה שירות סבלני, נינוח ויעיל לכל דורש''.

ציפי מהרבני ילידת העיר בעלת תואר ראשון בספרות ולשון עברית ותואר שני בספרות מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מכהנת מזה כ – 31 שנה ממונה על המנהל במחלקה לכימיה. ציפי נשואה ליואב אם לשלושה וסבתא ל- ארבעה. הפרס יוענק לציפי ב 2 לפברואר 2021 במהלך הכנס ה -86 של החברה הישראלית לכימיה.

תגובות

End of content

No more pages to load