• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יום הולדת 60 לד''ר ברסקי, מנהל מחלקת הקורונה בסורוקה

הצוות הפתיע אותו כשיצא לישיבה מחוץ ליחידה. ד''ר ליאוניד ברסקי: ''זוהי זכות גדולה שנפלה בחלקי לנהל את מחלקת הקורונה ולהאבק יחד עם צוות מצויין ואיכותי בנגיף הקורונה''

צילום: רחל דוד / סורוקה

ד"ר לאוניד ברסקי, מנהל היחידה לטיפול באירועים מיוחדים לחולי קורונה בסורוקה, חוגג יום הולדת 60.  הצוות הפתיע אותו בזמן שיצא לישיבה מחוץ ליחידה, וארגן לו מסיבת יום הולדת שריגשה אותו במיוחד.  ד״ר ברסקי הוא מנהל מחלקה פנימית ו׳ בשגרה, שלקח על עצמו את האתגר של ניהול מחלקת הקורונה. 

וידאו: חוגגים יום הולדת לד''ר ברסקי (צילום: רחל דוד / סורוקה)
​​​​​​​

הוא גיבש סביבו צוות מסור של רופאים, אחים ואחיות, עובדים סוציאליים, עובדי משק וניקיון שיחד טיפלו (ועדיין מטפלים) בלמעלה מ - 80 חולי קורונה. ד''ר ברסקי הוא בוגר לימודי רפואה בעיר פולטבה באוקראינה ועלה לארץ בשנת 1994. משנת 1998 הוא עובד בסורוקה, ומשמש כמנהל מחלקה פנימית מזה 11 שנה.

מספר ד''ר ליאוניד ברסקי: ''זוהי זכות גדולה שנפלה בחלקי לנהל את מחלקת הקורונה ולהאבק יחד עם צוות מצויין ואיכותי בהתפשטות הנגיף ולהביא להחלמתם של עשרות מטופלים. לצד זה, התמודדנו גם עם רגעים לא פשוטים, בעיקר עם משפחות שאיבדו את יקיריהן''.

​​​​​​​מוסיף ד״ר ברסקי: ''אני מודה להנהלת סורוקה ולחבריי ליחידה על ההפתעה המרגשת ביום הולדתי, שמהווה ריגוש נוסף בימים אלה של התמודדות עם חולי הקורונה''.
אחת המתנות שקיבל ד״ר ברסקי היא פורטרייט מאוייר שלו, שניתן לו ע״י תרצה מאיר, אחת המטופלות במחלקה שהיתה מאושפזת  בסורוקה במשך כשבועיים עד להחלמתה. תרצה, מחנכת ומאיירת במקצועה, תיעדה באיורים מקסימים את חבריה המטופלים ואת הצוות שטיפל בה לאורך התקופה.

תגובות

End of content

No more pages to load