• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אבק כוכבים ביום הולדת 24 לרדיו דרום

כמיטב המסורת מלא אבק כוכבים התפזר בקולנוע כשהגיעו לשדר מהמתחם מיטב השדרנים והאמנים של ישראל ורדיו דרום וביניהם דידי הררי, צביקה הדר, אמירה בוזגלו, אופירה אסייג , פתחי וזימרי ועוד..

צילום: יוגב שוורץ

את הקפה של הבוקר במתחם ה- VIP של יס פלאנט באר שבע פתחו השדרנים המדליקים פתחי וזמרי עם מועדון הקצב של אביהו פינחסוב שהגיע וכמובן עשה בלאגן והצחיק את כולם. רגע השיא היה שסרצ'י סבתא שלו, הגיעה וגנבה  את כל ההצגה עם פאוץ' של מוסקינו ואפודה שסרגה בעצמה!  בשעה השניה הצטרפו לאולפן גם קובי אפללו אליעד נחום ועילי בוטנר 

צילום: יוגב שוורץ

לקראת ארוחת הצהריים צביקה הדר אירח את סטטיק ובן אל, הראל סקעת, שרית חדד ועדן חסון. הפתעה נרשמה בקהל המוזמנים שבאמצע השידור נכנסה נטע ברזילי שריגשה את כל באי מתחם הקולנוע. לכוכבים האלה הצטרפו גם אלי לי ואור מהכוכב הבא שקיבלו מלא אהבה מהמוזמנים אבל לא הסכימו להצטלם יחד.

יחד עם צביקה הדר הגיע גם איתי שגב שהצטלם ותוך כדי סיפר שעד היום לא קיבל יותר מחצי דרקון..דידי הררי אירח את ישי ריבו ונתן גושן שריגש את המעריצות שהגיעו ליס פלאנט באר שבע.בתכנית הפופולרית של אמירה בוזגלו "באה בטוב" התארחו דיקלה, חנן בן ארי, סטפן, רותם כהן והפרויקט של רביבו.

לתכנית של אופירה וברקוביץ' הגיעו במיוחד ליאור נרקיס ודודו אהרון שגם נהנו מארוחת ערב מפנקת במתחם ה-VIP של הקולנוע. באמצע היום הגיע גם הזמר אייל גולן יחד עם בן הטיפוחים איתי לוי לתכנית של דידי הררי שסיפר שלמרות כל העיסוקים האחרים שלנו הוא יודע שיום הולדת של רדיו דרום זה לא משהו שהוא יכול לפספס...

עוד הגיעו לכבוד רדיו דרום לחגוג ולשמוח במתחם הVIP ביס פלאנט באר שבע:ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' ראש עיריית דימונה, בני ביטון וחבר הכנסת מיקי זהר.

צילום: יוגב שוורץ

באמצע האירוע נכנסו אחד הזוגות האהובים במדינה – מנחם ותחיה הורביץ שסיפרו שהם בילו כל היום בדרום הארץ ועכשיו שמחים להגיע לחגוג לרדיו דרום.

גם דני קושמרו, שהיה בעברו מראשוני הכתבים ברדיו דרום הגיע לחגוג שם פגש את הבעלים של התחנה יוסי סבן, צביקה שלום והרווה מימון והמנכ"ל דוד יוסוב וכמובן את מי שניצחה על כל האירוע ביד רמה – מיכל שם טוב, שהיא סלב בפני עצמה. לאירוע הגיעו עשרות אנשי עסקים מובילים שהגיעו לפרגן לרדיו וגם המי ומי של הביצה הבאר שבעית .תגובות

End of content

No more pages to load