• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אז מה קורה בדימונה?

יום הולדת לדובר, הקוצ'רית אביבית אסולין, העצמת נשים, שוויון מגדרי ועוד...

צילום: יח"צ

במסגרת שבוע קידום שוויון מגדרי בדימונה בראשות יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, ימית רווח, התקיימה באולם מועצת העיר הרצאה מפיה של אחרת מאשר ד"ר חפצי אזולאי, מ"מ ראש עיריית באר שבע. אזולאי הלהיבה את הנוכחים, בעיקר נוכחות, בתובנות מהחיים, מה שגרם לראש העיר, בני ביטון, להעניק לה, יחד עם יועצתו, מגן הוקרה על תרומתה, שמן הסתם לא תהיה חד פעמית.

מזל טוב לדובר עיריית דימונה, עמוס שריג, שחגג בשבוע שעבר יום הולדת... בין 30 ל-60... אז החברים "הפתיעו" (כן, בטח...) אותו בהתארגנות ספונטנית בלשכת הראיס בני ביטון, בעוגה ובעציץ מלא שוקולדים. היו גם ברכות מצד הראיס, יו"ר וועד העובדים טלי בן נעים ושאר החברים בעבודה שיש להם עמו השקה מקצועית ישירה.

ואם במזל טוב עסקינן, אז אחד כזה מגיע לקואצ'רית אביבית אסולין, שאת טבילת האש הראשונה שלה בדימונה עשתה דווקא במרכז אישה לאשה בעיר, בנוכחות כ-50 נשים שהגיעו להאזין לה בעיקר על העצמת נשים. את האירוע תכללה אתי ועקנין, עו"ס קהילתית. מסתבר כי טבילת האש הייתה כל כך מוצלחת, ושהנשים כל כך נהנו והתלהבו, עד שועקנין ביקשה מאסולין לתת עוד הרצאה ועוד באותו שבוע. גם להרצאה זו הגיעו רבות מנשות דימונה המחזיקות או החזיקו בתפקידי מפתח. סגן ראש העיר, אריאל ללוש, ברך בפתיחה בשמו ובשם ראש העיר בני ביטון, כנ"ל יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, ימית רווח.

צילום: יח''צ

מברוק גם לעובדי הוצל"פ שבבית המשפט בדימונה, שעברו השבוע למעונם החדש במרכז המסחרי הישן בעיר, קומה שנייה. את הבית החדש היה אמור לחנוך שר המשפטים, אמיר אוחנה, אולם הדבר נבצר ממנו. גם מראש העיר בני ביטון נבצר להיות נוכח, ולכן הוא שלח לאירוע את שני סגניו – אריאל ללוש ויחיאל צרויה, שברכו את העובדים בברכת "בית נאה מרחיב דעתו של האדם". את המארחים ייצגה מנהלת הוצל"פ בדימונה, אילנית פרטוש.

תגובות

End of content

No more pages to load