• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אבק כוכבים בסינמה סיטי בבאר-שבע

מי שהגיע ביום ראשון האחרון (24.11) לקומת הקולנוע במתחם "סינמה סיטי", לא יכל לפספס את אירוע ההשקה החגיגי, אליו הוזמנו כ-300 אורחים מאזור באר שבע והדרום.

דוויד קלנטיס ושרון אייזנברג צילום: יח"צ 

לאחר פתיחת המתחם לקהל הרחב ציינו בסינמה סיטי את השקת מתחם הבילוי, הפנאי והתרבות הגדול בדרום בערב חגיגי במיוחד. 

בין אורחי האירוע ניתן היה לראות את אליניב ואדווה ברדה, שחקן הפועל באר שבע דוד קלטינס וזוגתו הדוגמנית שרון אייזנברג, יוגב אלקיים שכיכב בתוכנית "חתונה ממבט ראשון", פרופ' אייל שיינר, יו"ר אגודת ידידי תיאטרון באר-שבע, עליזה מנור, מנכ"ל מגבית קנדה-ישראל, אריה לוי, חברת מועצת העיר ומנכ"לית תיאטרון הפרינג', אפרת זיו אספיס,  דוד ברקת המכהן כמנכ"ל וסגן נשיא אוניברסיטת בן גוריון, חדווה שקד, יורם וג'קי אביסרור, אמיר בוקובזה בעלי רשת "טרמינל בוקובזה" וכן אושיות אינסטגרם מוכרות כמו דריה מק, שחר חיון, נדיר אליהו ושיר סנרטייג.

מיה כהן פיינליסטית דה וויס וחברה

הערב הובל בהנחייתה של קרן אוזן, שהזמינה לבמה את אבי אדרי, בנו של לאון אדרי ז"ל. לאון היה יזם, מפיק קולנוע ואיש עסקים מוכר בתעשיית הבידור, שהגה את החזון להקים בדרום את מתחם הבילוי והפנאי הגדול בישראל. לאון נפטר באפריל 2018 ולא זכה לראות את חזונו מתממש, אך בנו ציין בנאומו שהוא השקיע את כל כוחו, עד רגעיו האחרונים, במתחם ובהגשמתו. עוד הוסיף בנאומו, כי אביו תמיד אמר "נולדתי בקולנוע ואמות בקולנוע" ואכן המתחם הגדול ביותר שיזם, היה במגרשו הביתי על אדמת הדרום, היכן ששורשי משפחת אדרי נטועים. המשפחה שאפה להביא אל תושבי הדרום את הבשורה הגדולה ביותר שידעה מדינת ישראל בתחום הבילוי, הבידור והפנאי. כך, בשיתוף עם חברת י.ח דמרי ולאחר עבודה רבה לאורך שבע שנים, הם הגשימו זאת. 

יוגב אלקיים (חתונה ממבט ראשון) ואחותו ליאת

לאחר נאומו המרגש של אבי אדרי, הוקרן למוזמני האירוע סרטון המתאר את תהליך החזון, היזמות והבנייה של המתחם, בו גם הוצגו מגוון המותגים והעסקים שנפתחו במתחם ואלו שעתידים להיפתח בשבועות הקרובים. בתום הסרטון, החלה הקרנה מיוחדת של הסרט "הקרב על מידווי", שיצא לאחרונה לאקרנים ומתאר את המאורע ההיסטורי בקרב שבין צבא ארה"ב לצבא הקיסר היפני. האורחים היו מרותקים לסרט ונהנו מחווית צפייה איכותית באולם מרווח, עם איכות צפייה ושמע מעולים.
תגובות

End of content

No more pages to load