• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כנס סולמות וחבלים

כנס סולמות וחבלים ויוזמת עובדים ביחד (צילום: יח"צ)

יום ראשון האחרון, נערך במרכז לאודר כנס "סולמות וחבלים", יוזמת "עובדים ביחד” שהינה שותפות של משרד
 העבודה הרווחה והשירותים החברתיים והפילנטרופיה ומופעלת ע”י ארגון ארץ עיר.

יוזמת "עובדים ביחד" אשר פועלת במרץ לקידום תעסוקה איכותית בדרום, כינסה את כל משתפי הפעולה הרבים שלה ליום מרוכז בו יכלו לראות את פרי עמלם במשך השנים מיושם בשטח.

בכנס נכחו גם מעסיקים שונים וחברות אשר לוקחים חלק בפרויקט הייחודי ומגייסים צעירים שהוכשרו במרכז לאודר לעבודה בעסק שלהם. ביניהם נכחו – השף סהר רפאל ממסעדת כרמים, אליעד מלול – מנכ"ל ומייסד אואזיס, דורון אשר מנהל מוסך גבעון, פהימה עטאונה מנכ"לית עמותת סיראז', מיכל רומי מנכ"לית ומייסדת מקאן ואלי מצפה רמון, ערן ויילר מנכ"ל טרייב סטודיו וד"ר מירב אהרון גוטמן (שנתנה הרצאה מרתקת על אפשרויות קריירה במרחב גיאוגרפי) שחלקו סיפורים קצרים ומעוררי השראה על קליטת הצעירים.

ביוזמת "עובדים יחד" תמיד חושבים קדימה ואת חלקו השני של היום משתתפי הכנס העבירו העבירו בתחרות רעיונות לפתרון אתגרים בהשתלבות צעירים מהדרום בתעסוקה איכותית.

על הכנס עבדו חודשים רבים במרץ – קרן גוז לוין - מובילת יוזמת עובדים ביחד, רונית שלח מורטון - פיתוח ידע והדרכה, שגית קירגנצב – מנהלת האדמיניסטרציה, שקד אריאלי - קשרי ארגונים וקרן כהן - קשרי מעסיקים.

על ההפקה ניצחו ביד רמה חברת ההפקות nitzani production בבעלותן של יפעת ואיילת ניצני, שדאגו להוציא לפועל ולהפוך את החזון למציאות. חברת הקייטרינג בופרי דאגה שכל משתתפי הכנס ייהנו מטעם משובח לאורך כל היום.

ואכן נשארנו עם טעם של עוד...

תגובות

End of content

No more pages to load