• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רואים רחוק, רואים שקוף

נחתם הסכם שת"פ בין עיריית דימונה לאגודת בית"ר י"ם במסגרת השת"פ יחפשו את בניון הבא

טקס החתימה בין בית"ר ירושלים לדימונה (צילום: דוברות ראש העיר)

 טקס מעמד חתימה של בית הספר לכדורגל של בית"ר ירושלים בדימונה התקיים בלשכתו של ראש העיר, בני ביטון.

הטקס היה בהשתתפות יו"ר בית"ר ירושלים והסמל שלה בכל הזמנים  אלי אוחנה, מנכ"ל בית"ר ירושלים מוני ברוש, מנהל מחלקת הנוער תומר כרמל, ומנהל בתי הספר לכדורגל של המועדון ברחבי הארץ חזי ויטובסקי. עוד נכחו במעמד החתימה חבר מועצת העיר אסי איפרגן מחזיק תיק הספורט, אלירן אבו מנהל מחלקת הספורט וצ'ומפי, אשר מוביל את כל המיזם הייחודי.

במהלך מעמד החתימה אמר אלי אוחנה כי מדובר במיזם מבורך עבור ילדי דימונה וזה המקום להגיד שלולא ראש העיר בני ביטון לא היינו מגיעים לזה. מנכ"ל בית"ר מוני ברוש אמר שמועדון בית"ר ירושלים שמח להגיע לדימונה ולגדל כאן את דור העתיד.

במפגש שקדם לטקס החתימה סוכם שכל ילדי  בית הספר של המועדון יגיעו למשחקי בית של הקבוצה, יעלו עם השחקנים על כר הדשא וישתתפו בטורנירים של בתי הספר ברחבה הארץ. בנוסף,

 למשחקים אלו יגיעו שחקני בית"ר ירושלים על מנת לתת הרצאה לילדי בית הספר בסוגיה: "איך הגעתי להיות שחקן כדורגל בליגת העל בישראל. ובנוסף יקבלו ילדי בית הספר ערכה הכוללת תלבושות קיץ וחורף, מגנים, גרביים, בקבוק , ותיק של בית"ר ירושלים.  כול הרישומים לבית הספר לכדורגל של בית"ר ירושלים בדימונה נעשים במתנ"ס דימונה.

קדמו לטקס החתימה סקירה מקיפה על דימונה של השש השנים האחרונות וכן הקרנת סרטון בן חמש דקות על אותה עשייה.

בתום טקס החתימה העניק ראש העיר ביטון לאוחנה ועמיתיו לקבוצה את הספר " מדברים על המגרש – מברד לברדה", העוסק בהפועל באר שבע של אמצע שנות השבעים ועד אמצע העשור הנוכחי שנכתב על ידי העיתונאי ("מעריב") חיים זלקאי.תגובות

End of content

No more pages to load