• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"אל תטוס רחוק מדיי"

קרדיט לצילום: צבי תקשורת

חברי המועדון העסקי של התאחדות התעשיינים מרחב דרום התכנס רגע לפני החג לאירוע חגיגי והרמת כוסית ב"וילאלי" בעיר העתיקה בבאר שבע. באירוע השתתפו כ-30 מנכ"לים ממפעלי הנגב שנהנו מארוחת בוקר, הרצאה של שלומי בהט, שותף ומנהל סניף באר שבע והדרום של חברת BDO

והרצאת אורח מרתקת על מאפיינים, בעיות ומבט לעתיד במזרח התיכון של ד"ר מרדכי קיידר, מזרחן, מרצה ויו"ר חוג הפרופסורים לחוסן כלכלי מדיני.

אבל הרגע הגדול של האירוע היה מתנת הפרידה שקיבל היו"ר היוצא של מרחב דרום, ומנכ"ל מפעל שריונית חסם, אבי שקד. יו"ר מרחב דרום הנוכחי ומנכ"ל מפעל ת.מ.צ תעשיות, אמיר הדס ומנהל המרחב אביב חצבני העניקו לשקד מטוס קטן והוסיפו "אל תטוס רחוק מדיי – אנחנו רוצים אותך קרוב שתמשיך ללוות אותנו ולקחת חלק בפעילות המרחב והתעשייה" שקד התרגש וסיפר שמה שלא ידעו – זה שהיה בצעירותו טייס והמתנה הפכה פתאום למשמעותית עוד יותר.

אמיר הדס סיפר על פרויקטים גדולים שהמרחב מקדם בתקופה האחרונה – מיזמים אשר ישנו את פני התעשייה והנגב בכלל   - שכרגע נשארים בין המנכ"לים ובקרוב מאוד כולם ידעו. הדס סיפר על עלייה במשתתפים בכל המפגשים והקהילות המקצועיות בשנה האחרונה.

עוד הגיעו לשמוע, לחוות ולהתמנגל : מנכ"לית חברת נגב מינרלים, עפרה חן, מנכ"ל נגב אקולוגיה, ערן שמרלק, סמנכ"לית חסין אש, טלי שקד, מנכ"ל מפעל פלסט-חן, ניסים אמר, סמנכ"לית אפלייד ספיר, אליסה קוויט ועוד ועוד.


תגובות

End of content

No more pages to load