• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תחרות נושאת מלגות בבית הספר למשחק

המסורת נמשכת: אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע מעניקה מלגות לסטודנטים של "גודמן"

(צילום: שחר אור)

בשבוע שעבר התקיימה תחרות מונולוגים קומיים של הסטודנטים של "גודמן" בית ספר למשחק בנגב. התחרות מתקיימת זו השנה הרביעית בחסות אגודת ידידי תיאטרון באר-שבע.

זו השנה החמישית שמתקיימת תחרות מונולוגים קומיים בהשתתפות הסטודנטים של גודמן בית הספר למשחק בחסות אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע. בתחרות השתתפו סטודנטים בשנה א'-ג' והזוכים זכו במלגות קיום בסכום כולל של ארבעה עשר אלף וחמש מאות שקלים מטעם אגודת הידידים של התיאטרון. 

שופטי התחרות מנו שחקנים ויוצרים של תיאטרון באר-שבע וחברי אגודת הידידים: יו"ר האגודה, עליזה מנור, רחל לוי, ד"ר יעל סנה וישראל בן כנען. במקום הראשון ובמלגה על סך 5000 ₪  זכתה הסטודנטית דנית עטר על "שרמן ומדלין" מתוך המחזה homemade fusion. את המלגות לסטודנטים העניקו: שמוליק יפרח, מנכ"ל גודמן בית הספר למשחק, ועליזה מנור יו"ר אגודת הידידים. התחרות, הינה חלק מפעילותה הענפה של אגודת הידידים שהוקמה במטרה לסייע ולעודד את היצירה המקומית והאומנותית של התיאטרון

​​​​​​​עליזה מנור, יו"ר אגודת הידידים – תיאטרון באר שבע "אגודת הידידים הוקמה בדיוק בשביל מטרות כאלו – לתמוך ולעודד את הדור הצעיר לפתח את התרבות בנגב. אני מודה לכל חברי אגודת הידידים שלנו על תרומתם, בזכותם אגודת הידידים יכולה לתמוך בפרויקטים מסוג זה ולעודד יצירה איכותית". 

תגובות

End of content

No more pages to load