• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עשרות מיקירי ב"ש לדורותיהם התכנסו למפגש חגיגי עם ראש העיר

קרדיט- באדיבות עיריית באר שבע

מפגש פורום יקירי העיר באר שבע עם ראש העיר רוביק דנילוביץ' נערך לאחרונה באולם מועצת העיר. מדובר במפגש חגיגי שהפך למסורת במרוצת השנים בו לקחו חלק עשרות מיקירי העיר באר-שבע לדורותיהם.

במסגרת האירוע נהנו המשתתפים מהרצאה של ד"ר מרדכי בן חמו שהחל את דרכו כהומלס וכהגדרתו הדרדר לדוקטורט וכן מקטעי נגינה של כנריות מהסינפונייטה הישראלית באר-שבע.

ראש העיר, רוביק דנילוביץ' ציין לשבח את פועלם של היקירים למען העיר באר-שבע ותושביה: "אתם מודל לחיקוי והערצה. לקחתם אחריות והובלתם באמונה ובנחישות חזון פורץ דרך. בעשייתכם, מלאת התשוקה הצלחתם להטביע חותם ולהיות חלק מסיפורה של העיר המיוחדת שלנו. בשם תושבי העיר הנני מבקש להודות לכם מעומק הלב יקירות ויקירי העיר על עשייתכם המופלאה". אמר.

בשם היקירים נשא דברים יו"ר פורום יקירי העיר, יקיר העיר גואל דרורי, שהודה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקם של היקירים להיות נציגי תושבי העיר ולקבל את האות היוקרתי. דרורי ציין בין היתר: " אות יקיר העיר ניתן לכולנו בשל התרומה לבניין העיר, כינונה ועיצוב דמותה ועל כן אנו היקירים רואים מחויבות להמשך התרומה. ברצוני להודות לכל אלה שסייעו בהקמת הפורום ובסיוע להצלחת מפגש מסורתי זה, בראש ובראשונה ליקיר יקירי העיר, ראש העיר רוביק דנילוביץ', שבזכותו אנו רואים בהתפתחותה של העיר, מבקרים בכל מפעלי התרבות האמנות והחינוך שבה, הוא שמוביל והופך את באר-שבע לעיר מטרופולין חשובה במדינה."

קרדיט- באדיבות עיריית באר שבע

תגובות

End of content

No more pages to load