• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מאות מתנדבי בית מוריה האירו את באר שבע

אתמול בערב, נר שלישי של חנוכה, יצאו לרחובות באר שבע מאות מתנדבי עמותת בית מוריה להאיר את החג ולהדליק נרות עם תושבים קשישים עריריים בעיר במסגרת פרויקט "מדליקים ביחד נר – מאירים את הלב"

מדליקים נרות עם קשישי באר שבע (קרדיט בית מוריה)

מאות מתנדבים יצאו אתמול בערב למבצע ההתנדבות הגדול של עמותת בית מוריה בבאר שבע – "מדליקים ביחד נר – מאירים את הלב". במסגרת הפעילות, קיבלו המתנדבים קופסאות חנוכה וכתובת של קשיש ערירי. המתנדבים יצאו בשעה 19:00 בערב בדיוק לכתובות שקיבלו ברחבי העיר והדליקו נרות חנוכה עם הקשישים, כדי שלא יהיו לבד בחג האורות. בקופסאות מצאו המתנדבים נרות, חנוכייה, סוכריות, וכמובן סופגניות.

את נר שלישי של חנוכה זכינו להדליק ילדי המועדונית בשכונה ג' ומתנדבים נוספים" סיפרה טוהר צוברה, מנהלת הבית החם בבית מוריה. "הגענו לסבתא אסתר שפתחה לנו בקושי רב את הדלת, היא סובלת מכאבים בכל גופה ובכתה כשסיפרה שבמשך השנה אף אחד לא דופק לה על הדלת ולא בא אליה. שרנו יחד שירים, חיבקנו חזק, הדלקנו את הנרות והבטחנו לבוא שוב במשך כל השנה."

שירן מתתיהו, מתנדבת בפרויקט, סיפרה: "יצאנו מהדלקת נרות יחד עם פולה, ניצולת שואה מקסימה, ואין לי מילים להודות על הזכות שנפלה בחלקנו. אני כל כך שמחה ומקווה להמשיך ולבקר אותה גם בהמשך. היא הייתה מאושרת שבאנו לבקר ולהדליק נרות יחד והשמחה שלה הייתה מדבקת".

ציון חדד, מנכ"ל עמותת בית מוריה, סיפר: "התרגשנו לראות אתמול בערב מאות מתנדבים מהעמותה ואנשים פרטיים שהיו מוכנים לתת מזמנם כדי להדליק נרות עם זרים שלא פגשו מעולם. החיבור היה שמח וקיבלנו הרבה תגובות חיוביות - גם מהקשישים שנהנו מהחברה והאור, וגם מהמתנדבים שהתרגשו מהיכולת לשמח אדם אחר במעשה אחד קטן. אני מאחל המשך חג שמח לכל תושבי באר שבע". 

מתנדבים עם קשישים (קרדיט בית מוריה)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load